4.5 g sorunu

Kyran

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Ben yeni anlıyorum ki telefonu aldığımdan bu yana,
4.5 g, hiç kullanmamışım bunun neden olduğunu anlamaya çalışıyorum ağ operatörlerinden seçiyorum ama hiç bir zaman 4.5 g görmedim bu konuda yardım talep ediyorum. telefonum mate 20 lite

GriPaltoluAdam

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
4.5 g, hiç kullanmamışım bunun neden olduğunu anlamaya çalışıyorum ağ operatörlerinden seçiyorum ama hiç bir zaman 4.5 g görmedim bu konuda yardım talep ediyorum. telefonum mate 20 lite

Ayarlar-Mobil Ağ-Mobil Veri kısmında 4,5G seçeneğinin aktif olması gerekiyor dostum. Eğer Sim kartın eskiyse 4,5G desteği yoktur. Onun için de sim kartını yenilemen gerekiyor.

Kyran

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Ayarlar-Mobil Ağ-Mobil Veri kısmında 4,5G seçeneğinin aktif olması gerekiyor dostum. Eğer Sim kartın eskiyse 4,5G desteği yoktur. Onun için de sim kartını yenilemen gerekiyor.
Sim kart yeni ve dediğin ayarlarda yapıyorum 4.5 çıkıyor seçiyorum ancak kabul etmiyor gsm operatörü arıyorum uygun diyor

GriPaltoluAdam

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Sim kart yeni ve dediğin ayarlarda yapıyorum 4.5 çıkıyor seçiyorum ancak kabul etmiyor gsm operatörü arıyorum uygun diyor

Ayarlardan Ağ Ayarlarını sıfırla yaptın mı dostum? yaptıktan sonra yeniden başlat telefonu. bir de o sim kartı başka bir telefona takıp deneme şansın varsa onu da dene. Başka telefonda 4,5g görüyorsan ve ağ ayarlarını sıfırladığın halde yine de çalışmıyorsa donanımsal bir sorun olabilir belki.

kaanbstn

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite

4.5 G yi telefon bazen her yerden alamayabılıyor belkı bulundugunuz konumlada alakalı olabilir .