Soru 9.1.0.208 Ağustos Ayı Güvenlik Güncelleştirmesi Geldi

teodan

Katılımcı Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bir gün önce Temmuz güncellemesi geldi (3.32 GB civarında) bugün de Ağustos ayı güvenlik güncelleştirmesi geldi. Kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Emui 10 alıyor muyuz daha ucuza olan telefonlarından alsaydım onlara geliyor hah ;)

teodan

Katılımcı Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Emui 10 alıyor muyuz daha ucuza olan telefonlarından alsaydım onlara geliyor hah ;)
xda forumunda Alman HiSuite'inde verilmiş 5 sözün arasında Android Q'da gözüküyordu. Ben de şöyle düşünüyorum. Huawei artık Android kullanamayacak, bu yüzden lisanslayabildiği tüm cihazlara Android 10 verebilir. Tabii P20 Lite yine bu takvimin sonlarında olacaktır. Android 11'in çıkmasına yakın alır eğer alacaksa. %40 ihtimal geleceğini düşünüyorum.
Screenshot_20190701_101000_com.huawei.phoneservice.jpg

Justblack

Paylaşımcı üye
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
bence çoğu modelden önce alacak androidq p20 lite :)

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Adamlar rol mu ne yapıyor ucuza sattığı model emui 10 listesinde ancak p 20 lite yok biraz saçma 2 yıl garantisi varken 2 yıl almalı yani 11 i bile

ayuD

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Hocam güvenlik yamalarını ilk size veriyorlar sanırım :). Haziran yaması yeni geldi.

teodan

Katılımcı Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Hocam güvenlik yamalarını ilk size veriyorlar sanırım :). Haziran yaması yeni geldi.
Huawei'nin güncelleme dağıtma politikası çok garip. Serverlar çökmesin diye yavaş yavaş açıyor. Bana da temmuz ağustos aynı gün geldi.

ayuD

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bugün tıpkı sizde olduğu gibi arka arkaya Temmuz ve Ağustos güncellemeleri geldi. İlginç bir dağıtım şekli.