ACİL YARDIM ÇOK ACİL

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaha arkadaşlar ben huawei telefon aldım p20 lite 1 küsür seneyi geçti alalı fakat bir türlü telefon güncelleme almıyor 8.0.0.120 de kalmış bir çok uygulama telefon sürümüyle uyumsuz diyerek uygulamayı güncellemiyor yada yükletmiyor en kötüsü de bugün netflix de aynı şekilde oldu güncelleyemiyorum giremiyorum hiçbir şekilde birisi bana yardımcı olursa iletişime geçerse sevinirim birçok işim yarım kaldı bu yüzden

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Merhaha arkadaşlar ben huawei telefon aldım p20 lite 1 küsür seneyi geçti alalı fakat bir türlü telefon güncelleme almıyor 8.0.0.120 de kalmış bir çok uygulama telefon sürümüyle uyumsuz diyerek uygulamayı güncellemiyor yada yükletmiyor en kötüsü de bugün netflix de aynı şekilde oldu güncelleyemiyorum giremiyorum hiçbir şekilde birisi bana yardımcı olursa iletişime geçerse sevinirim birçok işim yarım kaldı bu yüzden
Telefonunuz ane-lx2 c636 mi

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
aynen öyle. destek ekibi ile konuştum telefon yurt dışı menşeli dediler sabredin vs hisuite den deneyin dediler hepsini yaptım fakat bir değişiklik olmadı
C636 larda hisuite erecovery sd kart dload yöntemi ise yaramıyor 10 yılda bekleseniz o telefon güncelleme almaz çözümü vardı ama konuya hakim değilim netten ane-lx2 c636 güncelleme almama sorunu yazarsanız çözümü bulabilirsiniz

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Firmwarefinder ise yarar mı?
Firmwarefinder işe yarayabilir hocam o iş biraz detayli firmwarefinder ve hisuite üzerinden dns ayarları ile oynayıp güncelleme alanlar vardı ben hiç denemediğim için çok fazla bilgim yok sanırım hisuitenin son sürümünü değilde 9.3.3 gibi bir sürüm kullanıyorlardi

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Firmwarefinder işe yarayabilir hocam o iş biraz detayli firmwarefinder ve hisuite üzerinden dns ayarları ile oynayıp güncelleme alanlar vardı ben hiç denemediğim için çok fazla bilgim yok sanırım hisuitenin son sürümünü değilde 9.3.3 gibi bir sürüm kullanıyorlardi
Sürüm uyuyorsa o yükler denemekten zarar gelmez :)

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
A
Sürüm uyuyorsa o yükler denemekten zarar gelmez :)
Ane-lx2 c636 asya bölge kodunami sahip olduğu için mi yoksa başka bir şeyden dolayı mı bilmiyorum orjinal derleme numarası olmasına rağmen güncelleme almıyor yine en iyisi c432 recovery hisuite sd kart farketmez bir yerden yakalıyor güncellemeyi ve son sürüme kadar gidiyor

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Firmware finder ile günvellemeyi denemek istiyorum araştırdım ama uygub yazılım vs nasıl güncelleme yapacağıma dair bir fikrim yok yardımcı olur musunuz

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Firmware finder ile günvellemeyi denemek istiyorum araştırdım ama uygub yazılım vs nasıl güncelleme yapacağıma dair bir fikrim yok yardımcı olur musunuz
size özelden bir lınk gönderdım dosyayı ındırın içinde anlatımı var kendım denemedığım için konu hakkında detaylı bilgiye sahıp değilim sonucu paylaşın bizimle

Son düzenleme:

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
size özelden bir lınk gönderdım dosyayı ındırın içinde anlatımı var kendım denemedığım için konu hakkında detaylı bilgiye sahıp değilim sonucu paylaşın bizimle
Denedim fakat hisuite bağlanmıyor telefon bir türlü işin komik kısmı erecovery mode da geçmiyor software failed diyor

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar birisi findware finder den dns ile değilde dowland ederek yükleme yapmayı biliyor mu acaba

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
güç ve ses açma tuşuna basıyorum fakat software install failed diyor reebot sytsem restart diyor yeniden başlatıyor telefonu ama o hani telefona en son sürümü indirdiğimiz siyah bölüme geçmiyor
1. telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın (download latest versıon and recover mod yazar) tıkla wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir bunu deneyın erecovery bu işe yarayacağını sanmıyorum özelden size attığım dosyayla olumlu sonuç alanlar olmuştu