Yardım ACİL YARDIM HUAWEİ P20 LİTE getting package info failed HATASI

nihsll

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba,
Telefonumda getting package info failed hatası veriyor wifiye bağlanıp yüklemeye çalışınca. Telefonculara sordum 250 tl istiyorlar öğrenciyim şu an karşılayamam.
ANE-LX1 (bootloader)
ti/it vendorcountry
(bootloader) :ANE-LX1 9.1.0.355(C55E8R1P6)
bilgilerim bu şekilde ama bunlarla ne yapacağımı bilmiyorum. bazı çözümler okudum ama çok açık gelmedi kesik kesik gibi hep nolur yardımcı olun

nihsll

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Telefonu usb ile bağlamazsam çalışmıyor kesinlikle, şarja bağlıyken çalışıyor sadece

nihsll

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
çalışmıyor, erecoveryde kalıyor ve wifiye bağlanınca yüklemiyor sistemi hata veriyor

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Fastboot modda hisuite üzerinden kurtarma modunu deneyebilirsiniz biraz zor bulunan bir yazılım sizinki bakacağım bulursam SD kart dload yöntemiyle cihaza yazılım yüklemeyi deneriz

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Birde cihaz nasıl bu modda kaldı onu bilmem lazım ilaa yazılımsal olacak diye bir şey yok belki donanımsal bir sorunda olabilir

nihsll

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
hisuite denedim cihazınız sistem kurtarma konusunda desteklenmiyor diyor
cihaz usb kablosuna bağlıyken açılıyor fastboota vs girebiliyorum ya da işte erecovery sayfasına geliyor ama getting package info failed hatası veriyor. Bu olay olmadan önce çok düzgün çalışıyordu

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
hisuite denedim cihazınız sistem kurtarma konusunda desteklenmiyor diyor
cihaz usb kablosuna bağlıyken açılıyor fastboota vs girebiliyorum ya da işte erecovery sayfasına geliyor ama getting package info failed hatası veriyor. Bu olay olmadan önce çok düzgün çalışıyordu
Anladım yazılım yükleme işlemini deneyeceğiz tabi bunun için önce uygun yazılımı bulmak gerekir

nihsll

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
SD kartı boşaltmam gerekiyor mu? sonra napacağım bir de isterseniz siz tüm süreci anlatın ben yapayım sorun olursa yazarım

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
SD kartı boşaltmam gerekiyor mu? sonra napacağım bir de isterseniz siz tüm süreci anlatın ben yapayım sorun olursa yazarım
SD kartta başka verilerin olması etkilemez sadece dload klasörünü SD kartta kopyalayın sonra cihazı kapatın 10 Saniye bekleyin cihaz kapalı durumdeyken ses açma ses kısma ve power tuşlarına aynı anda basılı tutun Huawei logosunu gördükten sonra elinizi çekin cihaz yükleme moduna geçecek ya hata verecek yada yazılımı yukleyecek

Son düzenleme:

nihsll

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
software install failed
incompatibility with current version
please download the correct update package
yazısı çıktı, şimdi ne yapmalıyım?