Yardım ACİLLL software install failed hatası

RecepKt

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
sa arkadaşlar cihaz kendi kendine bu hatayı vermeye başladı, sorunu nedir acaba sıfırlamadan nasıl açabilİrim cihazı içinde önemli dosyalarım var backup almam lazım wp yedek kişi yedek onları almam lazım bunu format atmadan nasıl yapabilİrim.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
sa arkadaşlar cihaz kendi kendine bu hatayı vermeye başladı, sorunu nedir acaba sıfırlamadan nasıl açabilİrim cihazı içinde önemli dosyalarım var backup almam lazım wp yedek kişi yedek onları almam lazım bunu format atmadan nasıl yapabilİrim.
cihaz şu an normal bir şekilde aciliyormu yoksa sürekli failed hatasimi veriyor

RecepKt

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
hocam hiçbir şekilde açılmıyor ne hard reset giriyor ne başka bişey yazılım nasıl atabilrim.

RecepKt

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
sürüm 9.1 di
bölge kodu bilmiyorum ama büyük ihtimal TR dir nasıl yapabiliriz yardımcı olabilirmisiniz ?

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
sürüm 9.1 di
bölge kodu bilmiyorum ama büyük ihtimal TR dir nasıl yapabiliriz yardımcı olabilirmisiniz ?
Bu durumda yapabileceğiniz iki seçenek var birincisi cihazı erecovery moda alıp download lates version and erecovery seçeneği çıkacak oraya tıklayıp wi-fi ağına bağlannin cihaz son sürümü bulup kendisi indirip açılır failed yani hata verirse cihazınizin bölge kodunu bilmem lazım ona göre size uygun yazılım vermem lazım vereceğim yazılımı başka bir cihazdan indirebilirsiniz veya PC den sonrasında indirdiğiniz yazılımın içinde dload klasörü olacak sadece dload klasörünü olduğu gibi SD karta kopyalayacaksiniz ve tuş kombinasyonları ile yazilimi yükleme işlemini yapacaktık yazılımı yüklerse büyük ihtimalle cihaz açılır yüklenmezse cep telefonu tamiri yapılan bir yere götürmeniz lazim

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Cihazın bölge kodunu bilmeden size kafama göre yazılım veremem ya yüklemeyi yapmaz yaparsada cihazın derleme numarası bozulur sürümünüz 9.1 olduğu içinde duzeltmeside o kdr kolay olmayabilir