Yardım Android 9 güncelleme sonrası geri dönmek mümkün mü?

Murat

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10
Merhaba Mate 10 telefonuma yaptığım güncelleme sonunda telefonum android 9 a yükseldi fakat bu sistemden hiç memnun kalmadım özellikle pil performansı konusunda güncellenen bu sistemden tekrar eski android 8 oreo ya dönüş yapmak downgrade yapmak istiyorum bir çok yol denedim fakat bir türlü başaramadım. Hisuite uygulaması update kısmında diğer verisyonlara dönmek için gerekli link te çıkmıyor. Bu konuda yardım rica ediyorum

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhaba Mate 10 telefonuma yaptığım güncelleme sonunda telefonum android 9 a yükseldi fakat bu sistemden hiç memnun kalmadım özellikle pil performansı konusunda güncellenen bu sistemden tekrar eski android 8 oreo ya dönüş yapmak downgrade yapmak istiyorum bir çok yol denedim fakat bir türlü başaramadım. Hisuite uygulaması update kısmında diğer verisyonlara dönmek için gerekli link te çıkmıyor. Bu konuda yardım rica ediyorum
Geri sisteme donmek mumkun boxlarla ama bunu yapan sadece birkactane box var ve ucretli

Murat

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10
Geri sisteme donmek mumkun boxlarla ama bunu yapan sadece birkactane box var ve ucretli
Huawei hisuit gibi uygulamalar gibi yollarla Eski rom u yüklemek mümkün değil mi diyorsunuz yani. Fakat internette hisuit üzerinden eski romlara dönmeyi gösteren videolar var üstelik çok kolay ve ücretsiz ki böyle de olmalı. Android 9 için neden yok acaba

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei hisuit gibi uygulamalar gibi yollarla Eski rom u yüklemek mümkün değil mi diyorsunuz yani. Fakat internette hisuit üzerinden eski romlara dönmeyi gösteren videolar var üstelik çok kolay ve ücretsiz ki böyle de olmalı. Android 9 için neden yok acaba

Android 9 dan donmek icin surum dusuruceksiniz bunuda boxlar yapiyor yani ucretli bu boxlarda ve her surum dusurulemiyor

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Hisuit ile geri dönersin internette videoları izledin niye yapmayıp buraya yazdın

Murat

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10
konu içinde bahsettim ama fark etmediniz sanırım hisuite update kısmında "switch to other version" linki çıkmıyor. Farklı bilgisayarda denedim sonuç aşağıdaki gibi. Youtube videosunda ki hisuite sürümüylede denedim sonuç aynı

OvlV24.jpg

oysa youtube videosunda bu yapılabiliyor.
DYABk3.jpg

elbette sormak ayıp değil varsa bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

Murat

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10
Hisuite güncel görünüyor
OvlVBP.jpg

Evet ithalatçı ürünü arabistan kayıtlı bir cihaz. Türkiye den yapmaya çalıştığım için olmuyor olabilir mi? Gerçi video da ki hisuite versiyonu ile de denedim ama...

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
P20 pr0 var bende bu gün 203 şubat yaması geldi sürüm düşürmeyi kapatmışlar

Son düzenleme: