haber ane-lx2 c636 guncelleme sorunu çözümü

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar bugün size p20 lite serilerinde en sıkıntılı cihaz olan bu benim şahsi görüşüm ane-lx2 c636 guncelleme sorunu çözüldü işlem biraz karmaşık ve uğraştırıcı ama kesin sonuç aliniyor ve en son sürüme kadar yükseliyor bu işlemden sonra guncelleme almak için herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmıyor otomatik olarak cihaz guncelleme aliyor. bu işlemi yapabilmeniz için PC olması lazım ve PC kullanma becerisi lazım dosya elimde mevcut; ane-lx2 c636 bölge koduna sahip ve guncelleme alamayan arkadaşlar siteye üye olup konu açmaları yeterli en ince ayrıntısına kadar yardımcı oluruz....!

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar bugün size p20 lite serilerinde en sıkıntılı cihaz olan bu benim şahsi görüşüm ane-lx2 c636 guncelleme sorunu çözüldü işlem biraz karmaşık ve uğraştırıcı ama kesin sonuç aliniyor ve en son sürüme kadar yükseliyor bu işlemden sonra guncelleme almak için herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmıyor otomatik olarak cihaz guncelleme aliyor. bu işlemi yapabilmeniz için PC olması lazım ve PC kullanma becerisi lazım dosya elimde mevcut; ane-lx2 c636 bölge koduna sahip ve guncelleme alamayan arkadaşlar siteye üye olup konu açmaları yeterli en ince ayrıntısına kadar yardımcı oluruz....!
ÇöZüm varmı hocam ane lx1 2 nasıl çevrilir

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
ıste resımler bıldıgınız uzre huaweının yapmış olduğu bır guncelleme sonrası bir cok telefonda yer cekımı sensöru devre dısı kalmıştı oto dondurme adım olcer ve daha bır cok akıllı özellik calısmıyordu su anda hepsi aktif olarak calısıyor resımler aynı Cıhaza aıt son resım otomatık olarak donmus not defteri

Son düzenleme:

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
ıste resımler bıldıgınız uzre huaweının yapmış olduğu bır guncelleme sonrası bir cok telefonda yer cekımı sensöru devre dısı kalmıştı oto dondurme adım olcer ve daha bırak cok akıllı özellik calısmıyordu su anda hepsi aktif olarak calısıyor resımler aynı Cıhaza aıt son resım otomatık olarak donmus not defteri
Nasıl yaptın hocam iyi akşam lar yapılış resmini varsa gönderseniz

ozibye

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bende nova 3e kullanıcısıyım p20 lite Türkiye ismi nova 3e küresel isim yurt dışında o şekilde biliniyor değişen birşey yok önemli olan. Sürüm