Yardım Araç Şarjı İçin 5 Tavsiye (Hızlı Şarj)

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhabalar

Günümüzde giderek yaygınlaşan hızlı şarj destekli cihazlar sayesinde artık saatlerimizi priz başında harcamıyoruz o günü kurtaracak seviyede şarjı maksimum 30dk içinde tamamlayabiliyoruz. Hal böyle olunca bizim Huawei cihazlarımızı bazen ya da hergün araçta şarj etme ihtiyacı olanlar için hızlı şarj destekli araç şarjlarını en beğenilen 5 ürün olarak filtreledim. Ürünlerin satış linklerini paylaşmayacağım fiyatlar değişiklik gösteriyor siz almayı düşünürseniz markayı aratıp cebinize uygun gelen yerden alışverişinizi yaparsınız.

1- SPİGEN 36W ARAÇ ŞARJ CİHAZI

Spigen Quick Charger 3.0 şarj cihazı, iki cihazı aynı anda şarj edebilmeniz için iki bağlantı noktalı kompakt bir ünitedir. Bir port QC3.0 uyumlu iken, diğeri 5V / 2A standart çıkışa sahiptir. Tasarıma gelince, QC uyumlu bağlantı noktası yeşil renkte yanar, böylece karanlıkta bile çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, sürüş tarzınıza giremeyecek kadar rahatsız edici değildir.

0RGbAo.jpg2- RAVPOWER RP-VC007

İki bağlantı noktasına sahip olan RAVPower RP-VC007'nin her ikisi de QC3.0 uyumludur. RAVPower RP-VC007'nin sahip olduğu bir diğer fark portların yardımcı ışıkları olmamasıdır. Bu ürünle ilgili harika olan şey aşırı ısınmaya ve aşırı yüklenmeye karşı koruma sağlamasıdır.

5aGpzl.jpg


3- ANKER POWERDRİVE 2

Akıllıca tasarlanmıştır ve soketten çıkıntı yapmayan şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, bağlantı noktaları yumuşak mavi LED ışıkları ile yanar. Bu şarj cihazıyla ilgili en iyi şey, her iki bağlantı noktasının da QC 3.0 uyumlu olmasıdır.

dv74Er.jpg


4- CHOETECH ARAÇ ŞARJ CİHAZI

Amazon'da% 79'dan fazla olumlu derecelendirme ile Choetech Araç Şarj Cihazı, orada en iyi seçeneklerden biridir. Spigen durumuna benzer şekilde, bu QC olmayan bir bağlantı noktasına ve QC uyumlu bir bağlantı noktasına sahiptir. Üreticiler, ayrıca şarj cihazıyla birlikte bir USB C Tipi kablo da verdiler.

bVLQR0.jpg


5- AUKEY 39W ARAÇ ŞARJ CİHAZI


Aukey Araç Şarj Cihazı çift USB portuna sahiptir ve dahili AiPower uyumlu şarj teknolojisine sahiptir. Birden fazla Amazon kullanıcısı , Aukey'in bu şarj cihazının telefonları geleneksel araç şarj cihazlarına kıyasla 4 kat daha hızlı şarj edildiğini iddia etti.

XME2pj.jpg


NOT: HIZLI ŞARJ DESTEKLİ CİHAZINIZ VAR İSE VE CİHAZINIZIN HIZLI ŞARJ DESTEK SEVİYESİNE GÖRE SEÇİM YAPIN ÖRNEĞİN SÜPER HIZLI ŞARJ DESTEKLİ YA DA HIZLI ŞARJ DESTEKLİ GİBİ AYRINTILARA DİKKAT EDİN NORMAL HIZLI ŞARJA SAHİP İSENİZ SÜPER HIZLI ŞARJ ADAPTÖRÜ ALMANIZA GEREK YOK. BİR DE ALIŞVERİŞİ YAPARKEN ÜRÜNÜN ORJİNAL OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN SATICIYLA İRTİBAT KURUN FATURA GARANTİ VS KENDİNİZİ GÜVENCEYE ALIN ELİNİZE GEÇEN ÜRÜN ÇAKMA/İMİTASYON ÜRÜN İSE İADE HAKKINIZ OLSUN.
 
Üst