c431 rom yerine c432 rom yükledim yardım !

acar_47

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
pc de fırmware fınder uygulamasın ANE-LX1c431 diye arama yapın 8 sürümüne kadar bir cok rom gelecek hangi romu istiyorsanız ful olanı secip indirin telden indirmeyi düşünüyorsan addmodel yazar tıklayın ANE-LX1c431 diye arama yapman lazım

Nasıl telefona yükleyebilirim. Ve hangi dosyayı indirmem gerek

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Nasıl telefona yükleyebilirim. Ve hangi dosyayı indirmem gerek
bildiğim kadarıyle bu romları telefondan proxy veya erecovery şeklınde yüklüyorlar sende bu işlem işe yaramaz cunku derleme numaran bozulmuş üzerine tıkladığınız zaman DOWNLOAD seceneği var ona tıklayıp update.zip ve diğer full secenekler cıkıyor bir tanesini secip indiriyorsunuz ama ben daha önce 432 yi indirip sd karta atmıştım yüklememişti başarısız oldu dload şeklinde

acar_47

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
bildiğim kadarıyle bu romları telefondan proxy veya erecovery şeklınde yüklüyorlar sende bu işlem işe yaramaz cunku derleme numaran bozulmuş üzerine tıkladığınız zaman DOWNLOAD seceneği var ona tıklayıp update.zip ve diğer full secenekler cıkıyor bir tanesini secip indiriyorsunuz ama ben daha önce 432 yi indirip sd karta atmıştım yüklememişti başarısız oldu dload şeklinde

Yükleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Yükleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
ınen dosyanın içinde normalde bizim dload klasörünün içinde cıkan update.sd.zip şeklinde cıkmıyor o yuzden dload yönemıyle olmuyor firmware fınder ile yazılım yüklemediğim için cok bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem anlayan varsa yardımcı olsun

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Firmware finder ile indirilen dosyayı telefona nasıl yükleme yapacağınıza dair yardımcı olabilirim. İngilizce kaynaktan tercüme yapıp gerekli olan adımları size yardımcı olmak adına paylaşabilirim.ayrıca sizinde paylaştınız gibi dlload ile yükleme yapılmamaktadır.bunun Metodu farklıdır. Yazılımı indirip hazır olduğunuzda bu başlık altına yazmanız yeterlidir.

acar_47

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Firmware finder ile indirilen dosyayı telefona nasıl yükleme yapacağınıza dair yardımcı olabilirim. İngilizce kaynaktan tercüme yapıp gerekli olan adımları size yardımcı olmak adına paylaşabilirim.ayrıca sizinde paylaştınız gibi dlload ile yükleme yapılmamaktadır.bunun Metodu farklıdır. Yazılımı indirip hazır olduğunuzda bu başlık altına yazmanız yeterlidir.

Çok saolun size zahmet olacak, paylaşabilecek misiniz