haber Emui 10 güncellemesi

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar duyduğuma göre 3 yiilik cihaz için Huawei emui 10 güncellemesi için test başlatmış bu nasıl bir iştir 3 yıllık cihaza emui 10 veriyor ama daha 1 yıllık cihaz olan Huawei p 20 lite için tık yok

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
En son hangi güncellemeyi aldın dün bir yerden okudum sensör sorunu ile ilgili son güncelleme ile çözülmüş dediler Şubat ayı güvenlik güncellemesi aldinmi
Aldım hocam dün aldım değişiklik yok hocam ota nedir bilmiyorum nerden geldiği ni bilmiyorum hocam yazılım günceleme günceleme yaptım tel suan 9.1.306

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Aldım hocam dün aldım değişiklik yok hocam ota nedir bilmiyorum nerden geldiği ni bilmiyorum hocam yazılım günceleme günceleme yaptım tel suan 9.1.306
Ben öyle duydum 306 guncellemsiyle sorun düzelmiş diye cihazi ane-lx2 ye cevirdigim için birebir deneme şansım da olmadi ota dedikleri telefonun otomatik güncelleme alması sistem üzerinden

Son düzenleme:

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Mart sonu mate 10 gibi bir supriz çıkar mı çıkabilir cikmayadabilir ama

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
9.1 e sağlam final alsa yine iyi ama oda olmaz heralde. 2 yıl güncelleme verde 9.1 i 2 yıl güncel alırız oda kesilirse elveda huawei.
Anladım inşallah bir sürpriz olur ben daha Şubat ayı güvenlik güncellemesi almadım ane-lx2 c636 olan yokmu bende mi sorun var c432 iken herkesten önce alıyordum

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Selamünaleyküm hocam nasılsınız yaw hısuiteden sürüm düsürme çıktı inn ternet buldumu düsürüyümü sonra anelx 2 hafıza karta atsam olurmu dload yüklesem olurmu
A.slm öle olmaz bu isler o kdr basit değil cihazin derleme numarası bozulur guncelleme alamazsınız bir çok özellik olmaz ara yüzde