Soru Emui 10

kayalar53

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
EMUI 10 sürümünü alması beklenen telefonlar:
Huawei Nova 3
Huawei Nova 3i
Honor Play
Huawei Y9 2019 (2019)
Huawei Y6 (2019)
Huawei Y7 (2019)
Huawei Y7 Pro (2019)
Huawei Y7 Prime (2019)

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
EMUI 10 sürümünü alması beklenen telefonlar:
Huawei Nova 3
Huawei Nova 3i
Honor Play
Huawei Y9 2019 (2019)
Huawei Y6 (2019)
Huawei Y7 (2019)
Huawei Y7 Pro (2019)
Huawei Y7 Prime (2019)
kaynak nedir huawei p 20 lite konusunda cok umutlu değilim, şu an 9.1 kullanıyoruz 8 sürümüyle kıyasladığımızda şarj eskisi kadar dayanmıyor emuı 10 güncellemeside gelir ise umarım cebimizde şarj cihazıyla gezmek zorunda kalmayız...!

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
kaynak nedir huawei p 20 lite konusunda cok umutlu değilim, şu an 9.1 kullanıyoruz 8 sürümüyle kıyasladığımızda şarj eskisi kadar dayanmıyor emuı 10 güncellemeside gelir ise umarım cebimizde şarj cihazıyla gezmek zorunda kalmayız...!
10 gelmezse 8 çok iyi 9 da birsey dayanmıyor anlamadım bende

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Aynen 257.deyim 208 de iyi gidiyordu yine ne yaptılarsa :)
o kadar dikkat etmedim gelen güvenlik yaması güncellemesi şarjı ne kadar etkiler bilmiyorum doğrusu ama dün akşam sırf merak ettiğim için telefonu pc den hısuıte uygulamasına bağladım 257 güvenlik yamasıyla artık husıite üzerinden sürüm düşürme işlemı yapılmıyor galiba eskiden bende hep cıkardı 8 sürümüe geri dön seceneği bu sefer cıkmadı

BerkayATACAN

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba arkadaşlar cihazıma neden güncelleme gelmiyor EMUI 10 u geçtim güvenlik ve ek yama güncellemelerini de alamıyorum sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim? Mevcut sürüm de görüldüğü gibi.
86jAv7.jpg

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar cihazıma neden güncelleme gelmiyor EMUI 10 u geçtim güvenlik ve ek yama güncellemelerini de alamıyorum sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim? Mevcut sürüm de görüldüğü gibi.
86jAv7.jpg
actığınız konuya gerekli bilgiyi yazdım özellikle 3 seceneği dikkatli bir şekilde okuarak dediklerimi aynen uygulayın