Tema Emui simge değiştirme

Efe_Ryzen

Yeni Üye
Cihaz
Honor 8x
Arkadaşlar merhaba. Birkaç gün önce forumda, emui arayüzü simgeleri ile ilgili bir konu açmıştım. Simge değiştiren uygulamalar işe yaramıyor diye. Ancak sorunu kendim çözdüm. Tema düzenleyici indirip ikonları değiştirdim. Merak eden olursa tarif edebilirim..
86YrGA.jpg

Efe_Ryzen

Yeni Üye
Cihaz
Honor 8x
Theme editor for mui isimli uygulamayla yaptım. Sadece iconlar değil bir çok şey değiştirilebiliyor. Ancak öncesinde, göz zevkinize göre png uzantılı iconlar indirmeniz gerekir. Bunun iconarchive.com kullanıyorum ben. Ya da Google görsellerden, örneğin ; 3d folder icon png.. Şeklinde arayıp,istediğiniz iconu telefona indirmeniz yeterli. Sonrası programa ait.

Efe_Ryzen

Yeni Üye
Cihaz
Honor 8x
Theme editor for mui isimli uygulamayla yaptım. Sadece iconlar değil bir çok şey değiştirilebiliyor. Ancak öncesinde, göz zevkinize göre png uzantılı iconlar indirmeniz gerekir. Bunun iconarchive.com kullanıyorum ben. Ya da Google görsellerden, örneğin ; 3d folder icon png.. Şeklinde arayıp,istediğiniz iconu telefona indirmeniz yeterli. Sonrası programa ait.
Nasıl yaptınız ki

ubcnl

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Selamlar programı indirdim ama bir türlü değiştirmedim iconları. Tarif edebilir misiniz.