Soru Firmware Finder ile mate 20 lite güncellebilir mi ?

hu33

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Pro
eğer hala güncellenebiliyorsa birisi nasıl yapıldığını anlatabilir mi...teşekkürler...

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Sizinde belirttiğiniz gibi huawei artık bu yöntem ile güncelleme vermemekte Hicare üzerinden varsa yayınlanan güncellemeniz beklemeden yükleyebilir ya da haricen güncelleme indirip Manuel olarak yükleme yapabilirsiniz (tavsiye etmiyorum)

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Sizinde belirttiğiniz gibi huawei artık bu yöntem ile güncelleme vermemekte Hicare üzerinden varsa yayınlanan güncellemeniz beklemeden yükleyebilir ya da haricen güncelleme indirip Manuel olarak yükleme yapabilirsiniz (tavsiye etmiyorum)

Bende Byseus gibi haricen indirip yüklemeyi tavsiye etmiyorum. Er yada geç gelecektir cihazınıza güncelleme sabretmenizi tavsiye ederim.

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Güncelleme oluyor orijinal olarak firmware var telefonunuza uygun olanı check yaptırıp sonea update yapabilirsiniz.

MaraVonZaza

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Emuı 8 sonrası desteklemiyor diyen arkadaşlar var benim cihaz p20 lite ve millet daha eylül ayı güncellemesini yeni almışken bende kasım güncellemesi bile yüklü firmware finder ile kurdum. 9.1.0.257

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Son sürümü yükleyin laptopa ihtiyacınız var dns girerek işlemi yapabiliyoruz.

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Emuı 8 sonrası desteklemiyor diyen arkadaşlar var benim cihaz p20 lite ve millet daha eylül ayı güncellemesini yeni almışken bende kasım güncellemesi bile yüklü firmware finder ile kurdum. 9.1.0.257
merhaba bir konu hakkında konuşabilir miyiz forum ilk defa kullanıyorum bana ulaşabilir misiniz