hocam eskiye dönmek istiyorum

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
suanki sürüm 9.1. 0.208 (c432e6r1p7) suan hiçbir kalibrasyon yani yotube video izlendin mi ekran çevirdin mi dönmüyor pusula hareket adım sayar vb gibi hiçbirsey çalışmıyor rom lazım sürüm düsürmede yapamıyorum uygun rom lazım yardımcı olursanız sevinirim nasıl yapıldıgınıda anlatırsanız pc lazım mı söylerseniz sevinirim
mtk nedir hocam

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
suanki sürüm 9.1. 0.208 (c432e6r1p7) suan hiçbir kalibrasyon yani yotube video izlendin mi ekran çevirdin mi dönmüyor pusula hareket adım sayar vb gibi hiçbirsey çalışmıyor rom lazım sürüm düsürmede yapamıyorum uygun rom lazım yardımcı olursanız sevinirim nasıl yapıldıgınıda anlatırsanız pc lazım mı söylerseniz sevinirim
mtk nedir hocam
Erecovery gir oradan güncelle hard reset at duzelir.

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Orjinal yüklü ise hard reset at. Bu dediğin orjinali otomatik yükler elle yaptıysan veya başka bir soruna binaen tek çözüm bu yoksa teknik servise donanımla ilgilidir o zaman.
Hocam hard reset attım olmadı e recovery yaptım birsey degişmedi tel yurdışından geldiği için servise götürmedim yani tel kck orjinal ama 9 dan sıkıldım 8 e düşürmek istesemde olmuyor beta sürümü lazım hafıza kartına atıp yüklemek istiyorum

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Hocam hard reset attım olmadı e recovery yaptım birsey degişmedi tel yurdışından geldiği için servise götürmedim yani tel kck orjinal ama 9 dan sıkıldım 8 e düşürmek istesemde olmuyor beta sürümü lazım hafıza kartına atıp yüklemek istiyorum
Tek geldiğinde böyle miydi öyle ise donanımsal olmalı yok rom atarken felan olduysa yazılım. Sitede var uygun sürümü dload ile yükleyebilirsin + easyfirmwareden arat

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Tek geldiğinde böyle miydi öyle ise donanımsal olmalı yok rom atarken felan olduysa yazılım. Sitede var uygun sürümü dload ile yükleyebilirsin + easyfirmwareden arat
Aldığım da çok güzel hepsi çalısoyor du güncelleme yaptım herseyim bozuldu kalp hastayım zaten hocam 9 kurdum oda aynı d de dediginiz ayrı bir site mi

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Uygun sürümü link paylasırmısınız 8.0.0.142 bulabilirmiyim sitede suan 9.1yüklü hısuite eskiye dönemiyorum üstüne kursam olur mu hocam

sasuke262

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Tıklarken takılıyor hat gidiyor mobile veri açılmıyor wifide bazen kapanmıyor umarım Huawei bu sorunu çözer

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
mtk nedir hocam
Bende 9 sürümünü yükledim hoşuma gitmedi hisuite üzerinden 8.0.0.180 (c432) sürümüne düşürdüm halada bu sürümü kullanıyorum 9 güncellemesi den önce 8.0.0 sürumundeyken bir güncelleme almıştım oto döndürme adım sayar ve bazı akıllı yardım özellikleri devre dışı kaldı şu anda bile çalışmıyor harf reset attım en son sensorun çalıştığı sürümü yükledim fayda etmedi umarım seninde böle olmaz

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Uygun sürümü link paylasırmısınız 8.0.0.142 bulabilirmiyim sitede suan 9.1yüklü hısuite eskiye dönemiyorum üstüne kursam olur mu hocam
9 sürümünden direk 8.0.0142 ye dusuremezsiniz
9 sürümünden direk 8.0.0.142 dusuremezsiniz ilk önce 9 den 8 e geçiş yapmanız lazım

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bende 9 sürümünü yükledim hoşuma gitmedi hisuite üzerinden 8.0.0.180 (c432) sürümüne düşürdüm halada bu sürümü kullanıyorum 9 güncellemesi den önce 8.0.0 sürumundeyken bir güncelleme almıştım oto döndürme adım sayar ve bazı akıllı yardım özellikleri devre dışı kaldı şu anda bile çalışmıyor harf reset attım en son sensorun çalıştığı sürümü yükledim fayda etmedi umarım seninde böle olmaz
Usta ben pes ettim 9 da kaldım hısuite dusurmedi surumu bidaha huwaei ye yaklasmam hersey devredışı sanki nokıa 5110 kullanıyorum ahmet2677 usta easyfirmaware den romu bul yükle dedi benim inan halim kalmadı black