Honor 8X Corning Gorilla Glass 3 varmı

excalibur

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Honor 8x
Güvenilir bir kaynak bulamadım ama çoğu sitede var gözüküyor hatta test çizilme vs testi yapıyorlar

Link:

excalibur

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Honor 8x
Hocam bizdede teknoloji kanalları var telefon testleri yapanlar o zaman bunlardamı yanlış bilgiler veriyor zannetmiyorum.birde bunları izleyin derim.Hepsi gerçek

Link:
qdg10R.jpg

Link:

ardaglr04

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Huawei ve Honor orta sınıf telefonlarında kullandıkları ekran koruma bileşeni ile ilgili bilgi vermiyor. Tahminimce kullandıkları ekran koruma bileşeninin markası Corning Gorilla gibi bilinen ve güvenilinen bir marka olmadığı için bilgi vermiyorlar.

excalibur

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Honor 8x
Huawei ve Honor orta sınıf telefonlarında kullandıkları ekran koruma bileşeni ile ilgili bilgi vermiyor. Tahminimce kullandıkları ekran koruma bileşeninin markası Corning Gorilla gibi bilinen ve güvenilinen bir marka olmadığı için bilgi vermiyorlar.

Doğrudur testlerde jelatin var zaten oda nano koruyucu değil sökülüp darbeler veriliyor benim 8X Honor 2. Günde 136 güncellemeyi yapıyordum kılfı çıkarmıştım sehbanın üstünde yarısı dışa doğru koymuştum gelip koltuğa oturdum 1.dk sonra Telefon kaydı halı değil karonun üstüne düştü ekranın olduğu taraf pat diye ses geldi nano kılıfda yok dedim ayvayı yedim aklım çıktı elime aldım hiç bir şey olmamış.ilk günden böyle 1 deneyim oldu harbidende sağlammış.gözüme daha çok girdi