Honor 8X için Android Pie Güncellemesi Yayınlandı

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Emui Expert
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei’nin alt markası olan ve ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren Honor, 6.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan ve Kirin 710’dan güç alan Honor 8X için Android Piegüncellemesini geçtiğimiz ay Çin’de yayınlamıştı.

Nihayet güncelleme dünya genelindeki kullanıcılara sunulmaya başlandı. Gelin, Honor 8X Android Pie güncellemesinin getirdiği yeniliklere ve güncellemenin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Honor 8X Android Pie güncellemesi çıktı!
Honor 8X modelini Android’in en yeni sürümü ve yeni kullanıcı arayüzü EMUI 9 ile buluşturan güncelleme, 3.14 GB boyutunda. Huawei’nin yeni kullanıcı arayüzü EMUI 9sadece kullanımı kolaylaştırmak ile sınırlı kalmıyor.


EMUI 9.0 ile uygulamalar önceki arayüze kıyasla yüzde 12,9’a kadar daha hızlıaçılabiliyor. Tasarımda ciddi değişiklikler yapılırken kullanıcılara sunulan bir diğer yenilik ise HiVision. Artırılmış gerçekliğin gücünden faydalanan kamera uygulaması önemli yerleri ve ünlü tabloları tanıyarak bilgi sağlayabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Huawei Share 3.0’ı cihaz ile buluşturan güncellemenin dağıtımı Makedonya’dan başladı. Önümüzdeki haftalarda diğer Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde bulunan cihazlara gelmesini bekliyoruz.


Kaynak shiftdelete
 
Üst