Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Huawei telefonlarda App gallery Türkiyede Kullanıma Açılmadı. gallery kısmını kullanmak isteyenler App gallery Bölge ayarlarından Çin Veya suudi arabistan olarak düzeltip giriş yapabilirler.
Merhaba

Huawei gerekli müracaatları yaptı onaylandığı takdirde ülkemizdede gerek appgallery gerek hicloud rahatlıkla kullanılabilecek. (ek bilgi)
TeknikDestek paylaşımın için teşekkürler

agul43

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Huawei telefonlarda App gallery Türkiyede Kullanıma Açılmadı. gallery kısmını kullanmak isteyenler App gallery Bölge ayarlarından Çin Veya suudi arabistan olarak düzeltip giriş yapabilirler.

Ben Azerbaycan'ı seçerek girmiştim. ilk gördüğüm Google playda olmayan tubemate vardı mesela.

byyasin

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Artık Türkiye'de de kullanıma açıldı Türkiye'yi seçerek de girilebiliyor

ali.kara2

Yeni Üye
Cihaz
P20
Sabah girebiliyordum ama şu anda giremiyorum. Bende de sorun olabilir ama diğer kullanıcılarda durum nedir?

byyasin

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Türkiye listede yok ki nasıl seçip girebiliyorsunuz??

Evvelsi gün instagramda yayınladılar bendeki azerbeycanı ben değiştirmiştim şuan girdim ülkenizde desteklenmiyor yazıyor yani dün ve evvelsi gün listede vardı seçip direk geçebiliyordunuz. Şimdi tekrar gitmiş.

Amaaaaaan valla sövecem ya zaten bi b.kda yok boşa uğraşmayın açılırsa ta ... açılmazsa da.

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
sanki çokta lazım bu kadar düşmeyin peşine işlerine gelirse versin. 6a aydır peşine düşmüşüz bir günceleme alamıyoruz market olsa ne yazar