Yardım Huawei Asistan Haber Akışı

Mert

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Telefonuma bir kaç gün içerisinde güncelleme aldım bir kaç özellik geldi bunlardan birisi asistan özelliği ekranı sağ tarafa kaydırıp açtığımda haberler gözükmüyor bu genel bir sorun mu

Son düzenleme:

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Asistan sayfasını açtığımda sadece uygulama kullanımı şablonu bulunmakta yukarıda belirttiğim gibi haber akışı şablonu gözükmüyor
Bendede aynı sorun mevcuttu bazen haber akışı geliyordu bazen gidiyordu baktım olacak gibi değil Huawei asistanı devre dışı bırakıp onun yerine Google discovery kurdum

Mert

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Bendede aynı sorun mevcuttu bazen haber akışı geliyordu bazen gidiyordu baktım olacak gibi değil Huawei asistanı devre dışı bırakıp onun yerine Google discovery kurdum
Ben şöyle bir mantık yürüttüm Google discovery kullanmak için oturum açmak gerekiyor acaba Huawei hesabım yok o yüzden mi gözükmüyor

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Ben şöyle bir mantık yürüttüm Google discovery kullanmak için oturum açmak gerekiyor acaba Huawei hesabım yok o yüzden mi gözükmüyor
Hesap açabilirsiniz normalde cihazda Huawei kimliği olması lazım ama bnm hesabım varken bile gelmiyordu konuyla ilgili bir video var anlatımlı apk linkide videonun altında bulursam linkini atarim

Mert

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Hesap açabilirsiniz normalde cihazda Huawei kimliği olması lazım ama bnm hesabım varken bile gelmiyordu konuyla ilgili bir video var anlatımlı apk linkide videonun altında bulursam linkini atarim
O zaman firma kaynaklı bir problem var inşallah güncelleme ile düzelir
Not : Biraz takıntı hastalığım var o yüzden pek huawei kimliği açma taraftarı değilim

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
O zaman firma kaynaklı bir problem var inşallah güncelleme ile düzelir
Not : Biraz takıntı hastalığım var o yüzden pek huawei kimliği açma taraftarı değilim
video linki burda videonun altında apk linki mevcut ben apk yi indirip kurduktan sonra haber akışı gelmişti sonradan arada bir gidip tekrar geldi

Mert

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
video linki burda videonun altında apk linki mevcut ben apk yi indirip kurduktan sonra haber akışı gelmişti sonradan arada bir gidip tekrar geldi

Bu videonun 1:17 - 1:20 dakikasında akış bölümü bulunmakta fakat ben asistanı appgallery üzerinden son sürüme güncelledim ve bu akış butonu bende yok bunun için hesap mı açmak gerekiyor onu merak ettim bir deneme şansınız var mı telefonunuz da ?

Son düzenleme:

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite

Bu videonun 1:17 - 1:20 dakikasında akış bölümü bulunmakta fakat ben asistanı appgallery üzerinden son sürüme güncelledim ve bu akış butonu bende yok bunun için hesap mı açmak gerekiyor onu merak ettim bir deneme şansınız var mı telefonunuz da ?
Bende şu an Google discovery yüklü o yüzden bakma şansım yok daha önceden üst kısımdan hesap bölümünden çıkmıştı akış botunu ,Huawei asistanı normal yollardan devre dışı bırakip yerine googleyi kuramiyorsunuz bende minimal ADB and fastboot programıyla bir takım kodlarla devre dışı bıraktim .Huawei asistan devre dışı kaldimi otomatikman Google yükleniyor