Huawei, EMUI 9.0 ile Honor 8X, Nova 3i ve Mate 20 Lite için Çin'de 9.0.1.59 sürümünde Android Pie beta güncellemesini yayınladı

hu33

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Pro
Huawei bu hafta Çin'de Honor 8X, Nova 3i ve Mate 20 Lite için Android Pie beta güncellemesini dağıtmaya başladı . Yeni yapı, cihazların anakartındaki yazılımı 9.0.1.59'a yükseltir ve EMUI 9.0'ı da beraberinde getirir.
Yeni güncelleme yalnızca önceden başvuruda bulunan ve beta programa kabul edilmiş olan kullanıcılara yöneliktir.
Ancak, ilerlemeden önce, Huawei cihazınızda 8.2.0.142 yazılım sürümünün (üç modelin hepsine uygulanır) olduğundan emin olmanız gerektiğini belirtir , aksi takdirde yeni sürümü almazsınız . Dahası, şirket telefonunuzda kök olup olmadığından emin olmak istiyor. En az 6GB dahili depolama alanına sahip olmanız gerektiğine veya başka bir yükseltme hatası riskine sahip olduğunuzu unutmayın.
Android Pie ve EMUI 9, yeni Natural UX tasarımı, GPU Turbo 2.0 , gelişmiş AI, Parola Kasası ve bir uygulamaya giriş yapmak için parmak izi sensörünü veya yüz tanıma özelliğini kullanma becerisi dahil olmak üzere masaya birçok yeni özellik getiriyor. .Ayrıca emui 9 yapay zeka destekli yani sizden öğrenen bir yapısı ile uygulamalardaki hızı farkedilecek derece de arttırmaktadır...
(11 Aralık 2018)
 
Son düzenleme:

hu33

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Pro
Huawei, GPU Turbo 2.0'ın, EMUI 8.1'e kıyasla dokunma gecikmelerini yüzde 36 oranında azalttığını ve sıcak noktaların sıcaklığını 3,6 dereceye kadar azalttığını iddia ediyor.
 
Üst