Yardım Huawei Erecovery Hatası

Krst

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10 Lite
Mrb, Yurtdışından Huawei telefon aldım ama durmadan Erecovery hatası alıyorum,telefon açılıyor bir süre kullanıyorum ,tekrardan kendini Erecovery resetine atıyor, açmam için reset atmam gerekiyor,bazen de reset atmama rağmen açılmıyor .durmadan bu böyle devam ediyor bunu nasıl çözebilirim yardım edebilir misiniz ?

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Mrb, Yurtdışından Huawei telefon aldım ama durmadan Erecovery hatası alıyorum,telefon açılıyor bir süre kullanıyorum ,tekrardan kendini Erecovery resetine atıyor, açmam için reset atmam gerekiyor,bazen de reset atmama rağmen açılmıyor .durmadan bu böyle devam ediyor bunu nasıl çözebilirim yardım edebilir misiniz ?
ekran paylasin

fatih9sekiz

Yeni Üye
Cihaz
P10 Plus
Merhabalar, aynı sorun bende de oluştu, cihazda hiç bir sorun yokken birden kapandı ve ERecovery modda kaldı , güncel dosya indir bölümüne geliyor ,indiriyor sonra tekrar Erecovery ekranına dönüyor, iki kere açıldı sıfırlanmış olarak ama cihazdan hiç ses çıkmıyor ve neredeyse şarj dahi zor oluyor. bir arkadaş cpu su çökmüş cihazın birşey yapılmaz artık dedi. yardımcı olabilirmisiniz. hisuite bağladığımda cihaz kapalıyken hiç bir şekilde tanımıyor.