Huawei G8 Bootloader Kilidini Kaldıramıyorum

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Fastboot modda bootlader kilidini kaldırmanın bir yolu varsa söylesin hem sorun giderilir hem öğrenmiş oluruz kaç gündür konu açılmış bir yorum yapmış ondada sorundan çok benim yorumlarimla ugrasiyor

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Ikili Munakasaya Girmeyin. Herkes birseyler öğrenmeye bilgi paylaşıyor @hizan Yardimci olmayacaksaniz mudahil olmayin. Tadsizlik Cikmasinin Manasi yok

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Kilit kodu yok ise sadece teline uygun rom bulup yükleyebilir ve tel açılır başka türlü mümkün değil kilit kodu olmadan orijinal rom yüklemek mümkün değil yönetici konuyu kapatsın konu başka yerlere gidiyor

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Kilit kodu yok ise sadece teline uygun rom bulup yükleyebilir ve tel açılır başka türlü mümkün değil kilit kodu olmadan orijinal rom yüklemek mümkün değil yönetici konuyu kapatsın konu başka yerlere gidiyor
Yukardaki yorumlara bakın ben ne demişim cihazin bölge kodunu yazıp uygun romu bulup yüklemeyi deneyin

Efe

Huawei Team
Kurucu
CoAdmin
Cihaz
Mate 20 Pro

Bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın uygun rom zaten stock romdur. kalkıpda bu kişi kernel vs flaslama yapmayacak.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Munakasaya Girmeyin. Yardimci olacaklar yardimci olsun olmayacaklar konuya yazmasin!!