haber Huawei İlk Televizyonu Tanıtıldı.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei 19 Eylül’de Almanya’da gerçekleştirdiği bir etkinlikle beraber 4K Quantum Dot panele sahip televizyonu Huawei Vision‘ı duyurdu. Yeni televizyon, Huawei’in Harmony OS yazılımıyla çalışıyor ve bu yazılıma birçok yapay zeka özelliği eşlik ediyor. Ayrıca televizyon açılabilir kamera yapısıyla da dikkat çekmeyi başardı.

Huawei Vision özellikleri ile neler sunuyor?
Huawei, daha önce düzenlenen Honor etkinliğinde, Honor markası altında duyurduğu televizyon modelleriyle karşımıza çıktı. Huawei Vision modeli de bu televizyonlarla benzer birçok özelliği bizlere sunuyor. Temel olarak Honor ve Huawei televizyonlarının Harmony OS ile çalışması, aynı özelliklere sahip olmalarını tetikliyor.

Huawei’in yeni televizyonu, ilk aşamada 55 inç ve 85 inç modelleriyle satışa sunulacak. Daha sonra 65 inç ve 75 inç modelleri de piyasaya sürülecek. Huawei TV’de ince metal çerçeveler ve kullanılmadığında gözükmeyen açılabilir kamera gibi şık detaylara yer veriliyor.

Televizyonlardaki Harmony OS, HiLink platformunu destekleyen akıllı ev cihazları için bir merkez olarak hizmet verebiliyor. Ayrıca televizyon sesli asistan olarak da kullanılabiliyor ve yüz tanıma gibi özellikleri de içeriyor. Televizyon kutusundan dokunmatik yüzeye sahip ve Type-C ile şarj olan kumandayla birlikte çıkıyor.
Resimleri Görebilmek İçin Giriş yap veya Üye ol.
 
Üst