haber Huawei katlanabilir telefon sonunda geliyor!

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Emui Expert
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei katlanabilir telefon böyle görünecek!
Hatırlarsanız, Huawei’nin CEO’su Richard Yu yapmış olduğu açıklama ile birlikte2019 yılında ABD pazarı olmasa bile dünyada bir numara olacaklarını belirtmişti.

Bunun haricinde açıklamalarında birçok kez katlanabilir telefon modeli hakkında önemli ipuçları veren Richard Yu, 2019 yılında bizleri büyük bir değişimin beklediğini vurgulamıştı.

Bugün ise, söz konusu Huawei katlanabilir telefon tasarımı LetsGoDigitaltarafından sızdırıldı. Huawei’ye yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda Huawei’nin yeni akıllı telefon modeline ait olan bir takım taslak görselleri hazırlayan LetsGoDigital, Huawei’nin yeni telefonunun nasıl bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne serdi.

huawei-katlanabilir-telefon-shiftdelete-6-min.jpg

Paylaşılan görselden de görebileceğiniz üzere, söz konusu katlanabilen telefonun daha önceden yapılan sızıntıların aksine oldukça zarif ve şık göründüğünü de özellikle belirtelim.

Şimdilik söz konusu telefonun teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, Huawei tarafından bugün katlanabilen telefonun tanıtım tarihi de açıklandı.

Huawei katlanabilir telefon tanıtım tarihi açıklandı!
Resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile birlikte, MWC 2019sırasında gerçekleştireceği etkinliğin tarihi ve saatini açıklayan Huawei, bu paylaşımında da katlanabilen telefon modeline de özellikle işaret ettiğini görmekteyiz.
huawei-katlanabilir-telefon-shiftdelete-8-768x476.jpg


Tam net bir şekilde görünmese de, söz konusu bu posterde V şeklinde katlanmışolan bir cihaz bizleri karşılıyor.

Henüz, Huawei cephesinden katlanabilen telefon hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, şirketin 24 Ocak Pazar günü 5G destekli katlanabilen telefonunu lanse etmesi bekleniyor.

Peki, siz katlanabilen telefon modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Katlanabilir telefonlar ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabiliriz.
 

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
fiyatı samsung kadar fahiş bir fiyat olmazsa, bayagi sükse yapar huawei
 
Üst