haber Huawei Kazandırıyor

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Huawei Türkiye, Sadece Uygulama İndirerek Hediyeler Kazanabileceğiniz Bir Kampanya BaşlattıHuawei Türkiye, Sadece Uygulama İndirerek Hediyeler Kazanabileceğiniz Bir Kampanya Başlattı

Huawei Türkiye, AppGallery'yi kullanarak uygulama indiren kullanıcıların hediyeler kazanabileceği bir kampanya başlattı. İki farklı hediye kazanma yolu sunan kampanya, kullanıcılara on binlerce TL değerinde bir akıllı telefon kazanma şansı dahi sunuyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, Google Mobil Servisleri ile bağını koparmasının ardından kullanıcıların hizmetine sunduğu kendi uygulama mağazası AppGallery’nin popülerliğini artırmak adına yeni bir kampanya başlattı.

“AppGallery ile Hep Kazan” başlıklı kampanya, AppGallery’yi kullanarak uygulama indiren tüm kullanıcıların ‘küçük’ hediyeler kazanmasını sağlarken, ayrıca her hafta dağıtılacak 31 büyük hediyeden biri için de çekilişe katılma hakkı sunuyor.


Kampanyaya katılmak için öncelikle herhangi bir Android cihazınıza AppGallery’yi indirmeniz, sonra da AppGallery’yi kullanarak bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu basit adımları uyguladıktan sonra her hafta yukarıdaki çarkı bir kere çevirme ve 6 ‘küçük’ hediyeden birini kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Çarkı çevirerek kazanabileceğiniz hediyeler;
30 TL hediye çeki (N11’de geçerli)
Haftalık 2 GB internet (Tüm operatörlerde geçerli)
Günlük 500 MB internet (Tüm operatörlerde geçerli)
50 TL hediye çeki (Huawei’de geçerli)
Haftalık 1 GB internet (Tüm operatörlerde geçerli)
Günlük 1 GB internet (Tüm operatörlerde geçerli)


Dahası, her hafta indireceğiniz ilk 10 uygulama ile 14 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek haftalık çekilişlere 10 katılım hakkı kazanacaksınız. Bu çekilişlere katılan şanslı kullanıcıların kazanacağı hediyeler ise şu şekilde;

Haftalık çekilişler ile dağıtılacak hediyeler;
1 adet Huawei Mate Xs
5 adet Huawei MateBook D15
25 adet Huawei Watch GT 2


Bana huawei store 50 tl kupon verdi size ne verdi
 

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bana huawei store 50 tl kod çıktı alışveriş yapana verebilirim
 
Üst