HUAWEI mate 20 lite güncelleme

turgut0642

Katılımcı Üye
Merhaba. Huawei mate 20 lite 3 5 gün önce güncelleme geldi gayet güzel bir şekilde güncelleme yaptım . Ama recovery moduna giremiyorum. Huawei canlı destek ile irtibata geçtim güncellemenin düzgün şekilde yüklenmediğini söylediler. Yardım eder misiniz?

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhaba. Huawei mate 20 lite 3 5 gün önce güncelleme geldi gayet güzel bir şekilde güncelleme yaptım . Ama recovery moduna giremiyorum. Huawei canlı destek ile irtibata geçtim güncellemenin düzgün şekilde yüklenmediğini söylediler. Yardım eder misiniz?
Guncellemeyı yaparken şarjı kaçtı telin ?

altug10

Yeni Üye
Kaç nolu sürümü bekliyorsunuz ocak güvenlik yaması gelmedimi son gelen sürüm bazılarında 139 bazılarında 140 ancak ikiside ocak güvenlik güncellemesi neyi bekliyorsunuz tam olarak
Suan bende 137 sürümü var aynı telefon arkadaşımda var ona 139 geldi benim telefonuma gelmedi

d0gukan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Huawei saçma güncelleme politikaları işte
Aynen öyle ben de aldıktan sonra öğrendim telefonu. Telefonlar aynı ama farklı farklı güncelleme gönderiyorlar. Kimine hiç gelmiyor örnekteki gibi. Güncellemeleri takip edebileceğimiz resmi veya gayriresmi siteler mevcut mu ?

ozkan16

Katılımcı Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Aynen öyle ben de aldıktan sonra öğrendim telefonu. Telefonlar aynı ama farklı farklı güncelleme gönderiyorlar. Kimine hiç gelmiyor örnekteki gibi. Güncellemeleri takip edebileceğimiz resmi veya gayriresmi siteler mevcut mu ?
Firmware Finder adlı bir uygulama var orada görebilirsiniz