Yardım huawei mate 20 lite

hamza

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Telefonum hard reset atmak istiyorum ancak wipe data/factory reset e geliyorum güç düğmesine bastığım da Invalid input. hatası veriyor ne yapmam gerek telefona hiç bir şekilde giremiyorum

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Ayarlardan fabrika ayarlarına çevirip daha sonra telefonu kapat güç düğmesi ve ses açma tuşuna basılı tut huawei yazısını görünce elini çekip birde bu şekilde deneyebilirsin.

hamza

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Ayarlardan fabrika ayarlarına çevirip daha sonra telefonu kapat güç düğmesi ve ses açma tuşuna basılı tut huawei yazısını görünce elini çekip birde bu şekilde deneyebilirsin.
telefon açılıyor ama dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor tel kendini kitlemiş bi telefon tamircine sordum telin çöktüğünü ve rom atılması gerektiğini söyledi ancak atamadım rom odin indirdim stock rom indirdim ancak odin telefonu görmüyor tel kilitlemiş durumda

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
telefon açılıyor ama dokunmatik hiç bir şekilde çalışmıyor tel kendini kitlemiş bi telefon tamircine sordum telin çöktüğünü ve rom atılması gerektiğini söyledi ancak atamadım rom odin indirdim stock rom indirdim ancak odin telefonu görmüyor tel kilitlemiş durumda
Telefona rom atma seni yanlış yönlendirdi

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
bildiğim kadarıyla bazı telefonlar mağazalarda ilşetim yerlerinde v.s gösterıme sunuluyor sergilenıyor bu telefonlar demo moda alınır ayalar>sistem>telefon hakkında>derleme numarasına 5-6 defa tıklayın geliştici secenekleri cıkacaktır ayalar>sistem>geliştirici secenekler orda demo modu olur bakın bakalım aktifmi

hamza

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
telefon kilidi açılmıyor dokunmatik felan çalışmıyor ama bu dedikleriniz nasıl yapıcam telefon kitlenmiş durum da

hamza

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
durduk yere böle oldu sim kartını çıkardım yine aynı kilit ekranı açılıyor ama bişey yapamıyorm hard reset atmaya çalışıyorum geçersiz işlem diyor