haber Huawei Mate 20 Lite

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba Arkadaşlar Şuan Güncelleme Alan Varmı Acaba Türkiye Bazında Hiç Yok Ama Güncellemeleri Dağıtıyoruz Diyorlar Anlayabilen Varmı ?

Fego

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Mevcut sürüm 8.2.0.143
Güncelleme kısa süreliğine açılıp sonradan geri çekildi o süre zarfında güncelleme gelip yapanlar pieye geçti sonra güncelleme çekildi ve halen gelmedi.
Mevzu bahsi geçen: Mate 20 Lite SNE-LX1 (C432)

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Bu gün musteri hizmetlerini aradim google ile olan muhabbeti falan sordum guncelleme mayista geliyodu simdi nolucak falan diye sordum aldigim cevap haziran ayi oldu. Mevcut cihazlarda bir sikinti yok guncelleme alacak dediler. Insallah hazirana kadar aliriz 9. 0 i. Ama gerisini bilmem.

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
arkadaşlar şimdi yazacaklarım sakın forumu bağlamaz. biz derdimizi, içimizi, sitemlerimizi, Huwaei için ve Huwaei temsilcileri için yazıyoruz. Bayram sonuna kadar bekleyelim, gellirse sorun yok, ama gelmezse herkes telefonunu elden çıkarmaya çalışsın, yakın çevrenizi uyarın sakın Huwaei almasınlar,biz yandık bari yakınlarımız dostlarımız yanmasın, bakalım kim zarar ediyor, bu söylediklerim tek benim sorunum değil tüm Türkiyede Huwaei kullanıcıların sorunu. bunun içn eliniz kolunuz bağllı kalmasın, gereksiz konularla Forumunda başını ağrıtmayalım, bizim ile sorunumuz yok ,sadece paylaşıyoruz sorunlarımızı dile getiriyoruz teşekkürler...

Kaffesatz

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
arkadaşlar şimdi yazacaklarım sakın forumu bağlamaz. biz derdimizi, içimizi, sitemlerimizi, Huwaei için ve Huwaei temsilcileri için yazıyoruz. Bayram sonuna kadar bekleyelim, gellirse sorun yok, ama gelmezse herkes telefonunu elden çıkarmaya çalışsın, yakın çevrenizi uyarın sakın Huwaei almasınlar,biz yandık bari yakınlarımız dostlarımız yanmasın, bakalım kim zarar ediyor, bu söylediklerim tek benim sorunum değil tüm Türkiyede Huwaei kullanıcıların sorunu. bunun içn eliniz kolunuz bağllı kalmasın, gereksiz konularla Forumunda başını ağrıtmayalım, bizim ile sorunumuz yok ,sadece paylaşıyoruz sorunlarımızı dile getiriyoruz teşekkürler...
Acaba abartmasanız mı ? Alt tarafı güncelleme sarktı. Evet hoş bir durum değil sürekli ertelendi. Firma kendini kötülüyor ama güncelleme gerektiren bir durum yokki. Gayet performanslı çalışıyor. Arayüz akıcı. Oyun oynatıyor. Güncelleme gelse nolucak. Genel olarak firmalar zaten güncelleme ile yavaşlatma politikasına girer. Bu kadar meraklı olmayın. Telefonla mars gitmiceksiniz. Bu kadar güncelleme merakınız varsa lite model almazsınız. Hem çok para vermiyim hemde güncelleme aliyim. Ne güzel:D

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
kardeşşşş! 2500 tl az para mı sokakta bulmuyoruz ki 1000 tl olan telefonlar aldı bu güncelemeyi hangi paradan söz ediyoruz ki bunların müşteriyi taktığı yok sorun bu, elbette telefon bu güncelemeyle uzaya uada feza gidecek diye bir kaide yok, ama madem cihaz almışız işte p smart 2019 bundan pahalı değil ki samsungun hemen hemen hepsi aldı general mobile sıradan bir telefon yine alıyor hani huwaei iphoneye meydan okuyordu bu şekilde mi. neyse yazılacak çok şey var ama kalsın..

Emrullah Kurt

Katılımcı Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Kardeşim ilk kez bugün resmi açıklama yapıldı EMUI Twitter hesabından doğruladı içerik şöyle.
Huawei Mate 20 Lite için Android 9.0 EMUI güncelleme dağıtımı an itibarıyla başlamıştır. Çalışmamızı, haziran ayının sonuna kadar tüm kullanıcılarımıza kademeli ve gruplar halinde olarak iletilmesi yönünde planladık. Bu süreçteki anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
kardeşşşş! 2500 tl az para mı sokakta bulmuyoruz ki 1000 tl olan telefonlar aldı bu güncelemeyi hangi paradan söz ediyoruz ki bunların müşteriyi taktığı yok sorun bu, elbette telefon bu güncelemeyle uzaya uada feza gidecek diye bir kaide yok, ama madem cihaz almışız işte p smart 2019 bundan pahalı değil ki samsungun hemen hemen hepsi aldı general mobile sıradan bir telefon yine alıyor hani huwaei iphoneye meydan okuyordu bu şekilde mi. neyse yazılacak çok şey var ama kalsın..
Dostum epey Abartmış Görüyorum Seni

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Tabiki bu kadar takilacak bir konu degil ama hepimiz verdigimiz paranin hakkini istiyoruz burasi bir forum sitesi anlik bilgi alisverisi yapilmasi icin vs. Buraya yazmicaksak ne anlami kaldi. Huaweinin gercekten basarili oldugunu dusuniyorum apple a kafa tutmasi ve yerinden etmesi 2. Siraya oturmasi buna iyi bor ornek ama lanet amerikan hukumetinin yaptiklari huaweiye cikarilan zorluklarda ortada. Guncelleme konusuna gelince guncellemeyle gelicek sistem performansi gibi yenilikleri hepimiz isteriz sonucta belli bir para verdik bu telefonlara diger modellere ve markalara verilen guncellemeyi almak bizimde hakkimiz sonucta kac kere daha guncelleme alicaz belli degil en azindan bize en yakin 9 surumunu bari bir an once alalim ki icimiz rahat olsun. Ama dedigim gibi huaweiye cikarilan zorluklari hepimiz biliyoruz bu adamlarin tek isi bu degil ugrasiyolar biseyler yapmak icin tek yapmamiz gerekn biraz daha beklemek ve sabirli olmak yapcak bisey yok en kotu ihtimal gerekli destegi alamazsak biraz daha kullanir farki alternatiflere bakariz olene kadar ayni telefonu kullanicak halimiz yok. Bekleyip gorucez hep birlikte.

Emre Şimşek

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Acaba abartmasanız mı ? Alt tarafı güncelleme sarktı. Evet hoş bir durum değil sürekli ertelendi. Firma kendini kötülüyor ama güncelleme gerektiren bir durum yokki. Gayet performanslı çalışıyor. Arayüz akıcı. Oyun oynatıyor. Güncelleme gelse nolucak. Genel olarak firmalar zaten güncelleme ile yavaşlatma politikasına girer. Bu kadar meraklı olmayın. Telefonla mars gitmiceksiniz. Bu kadar güncelleme merakınız varsa lite model almazsınız. Hem çok para vermiyim hemde güncelleme aliyim. Ne güzel:D
Dostum sen kendi açından böyle düşünüyorsun ama benim elimdeki cihazin ekran dokunmatiğinde problem var. Adamların dediğine göre yazılımsal bir problem ve bu problemin android 9 ile giderileceği yazıyor. Ben telefonu alalı neredeyse 1 ay olacak telefondan hiçbir verim alamadım. Adam gibi oyun oynayamiyoruz dokunmatik yüzünden. Gün saymakda can sikici oluyor artık. Kaldı ki güncellemeyle çözüleceğine de inanmıyorum şahsen her kafadan ayrı ses çıkıyor.

Bonaparte

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Dostum sen kendi açından böyle düşünüyorsun ama benim elimdeki cihazin ekran dokunmatiğinde problem var. Adamların dediğine göre yazılımsal bir problem ve bu problemin android 9 ile giderileceği yazıyor. Ben telefonu alalı neredeyse 1 ay olacak telefondan hiçbir verim alamadım. Adam gibi oyun oynayamiyoruz dokunmatik yüzünden. Gün saymakda can sikici oluyor artık. Kaldı ki güncellemeyle çözüleceğine de inanmıyorum şahsen her kafadan ayrı ses çıkıyor.
Özellikle Pubg oyununda anlık ekran gecikmesi bende de mevcut. Yeni güncelleme ile gelecek gpu 2.0 ile bu problemlerin giderileceğini söylediler. Gerçi mart ayından beri güncelleme gelecek daha

Emre Şimşek

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Özellikle Pubg oyununda anlık ekran gecikmesi bende de mevcut. Yeni güncelleme ile gelecek gpu 2.0 ile bu problemlerin giderileceğini söylediler. Gerçi mart ayından beri güncelleme gelecek daha
Dostum hiç sanmıyorum ama inşallah düzelir yoksa verdiğimiz paranın hiçbir anlamı kalmıyor.