Yardım HUAWEİ MATE 20 PRO YEŞİL EKRAN SORUNU

Adilbora

Yeni Üye
Sayin Huawei Ailesi, İsviçre Inderdiscount mağazasında Huawei mate 20 pro telefon aldım lakin telefonun 10. Gününde sağ ekran kısımda boydan boya yeşillenme var. Bu sorunu nasıl çözebilirim İstanbul mecidiyekoy Huawei servisi ile telefonla görüştüm onarım için ücret talep edilmektedir diyor. Bilseydim bu tip işlem olacağını ben Huawei almazdım. APPLE VE SAMSUNG isvicreden alınan telefonları ücretsiz onarım yapti neden huawei ücret talep ediyor. Uzak doğu ülkesinden almadimki telefonu ve bu Huawei bilimsel bir ekran hatası. Lütfen yetkili kişi tarafıma olumlu olumsuz dönüş yaparmisiniz. Bir çözümü olmalı bu problemin anasitede yazmıştım lakin kimse dönüş yapmadı. Yardımlarınızi bekliyorum. Az para değil sonuçta ilginize teşekkür ederim.. .

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Sayin Huawei Ailesi, İsviçre Inderdiscount mağazasında Huawei mate 20 pro telefon aldım lakin telefonun 10. Gününde sağ ekran kısımda boydan boya yeşillenme var. Bu sorunu nasıl çözebilirim İstanbul mecidiyekoy Huawei servisi ile telefonla görüştüm onarım için ücret talep edilmektedir diyor. Bilseydim bu tip işlem olacağını ben Huawei almazdım. APPLE VE SAMSUNG isvicreden alınan telefonları ücretsiz onarım yapti neden huawei ücret talep ediyor. Uzak doğu ülkesinden almadimki telefonu ve bu Huawei bilimsel bir ekran hatası. Lütfen yetkili kişi tarafıma olumlu olumsuz dönüş yaparmisiniz. Bir çözümü olmalı bu problemin anasitede yazmıştım lakin kimse dönüş yapmadı. Yardımlarınızi bekliyorum. Az para değil sonuçta ilginize teşekkür ederim.. .
Teliniz tr dede garanti kapsaminda degilmi huawei tr yi arayip gorustunuzmu

Adilbora

Yeni Üye
Benim bildigim bazı Avrupa ülkelerindeki telefon TR kapsamınada giriyor. Ve Ailem bir kısmı isvicrede yaşıyor ordan daha önceden aldım farklı markadaki ürünü TR de onarım ve değişimi yapılmıştı. Bu olaya esinerek tereddüt içinde kaldım markayı aldım. Benim için çok farklı bilindik olmayan markaydi. Nitekim korktum başima geldi. Müşteri hizmetleri mecidiyekoy u arıyorum. Ücretli onarım yapılacağını söylüyor. Sonucta telefon garantili neden bu şekilde çözüm yolu sunuyor. Rekabet için bir çok reklam yapıyorlar ama Apple ve Samsung gibi sattığın malın arkasinda durmuyorlar uzakdoğu dan alınmadı telefon 1000 frank verildi. O ülkenin para birimine göre. Ve kimse yardımci olmuyor.