inceleme huawei mate20 lite incelme emuı 10

Sertacsaka5454

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
arkadaşlar forum da bir çok arkadaşımızın açtığı konuları gördüm kemdimce cevaplamak ve beta testinde gelen güncellemeleri sizlere tanıtmak istedim.
sormak istediğiniz soru varsa elimden geldiğince yanıtlamak isterim.
sizin için çektiğim video.

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
arkadaşlar forum da bir çok arkadaşımızın açtığı konuları gördüm kemdimce cevaplamak ve beta testinde gelen güncellemeleri sizlere tanıtmak istedim.
sormak istediğiniz soru varsa elimden geldiğince yanıtlamak isterim.
sizin için çektiğim video.

tesekkür ederiz paylaşım için always display v.s değişiklikleri gösteren daha detaylı video atabilir misin? vaktin varsa tabii:)

Kaffesatz

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
İnceleme için teşekkürler. Çokta değişiklik yokmuş. Koyu mod emui 9 da tema ile zaten yapılabiliyor. Birde bunun çıkması için Mayıs ayını bekleyecez. Yani bizi beklettiklerine değecek birşey yapmıyorlar. Huawei gözümde git gide düşüyor.

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
İnceleme için teşekkürler. Çokta değişiklik yokmuş. Koyu mod emui 9 da tema ile zaten yapılabiliyor. Birde bunun çıkması için Mayıs ayını bekleyecez. Yani bizi beklettiklerine değecek birşey yapmıyorlar. Huawei gözümde git gide düşüyor.
Final ile performans optimizasyon felan tanıtıma bak istersen.

fakess

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Hangi temayi kullaniyorsun koyu mod icin

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Tam olarak neyi kast ettiniz anlamadım ama benim performansla ilgili sorunum yoktu. Ben ufak ama kullanıcıya yardımı olan basit değişiklikleri seviyorum.
Yani milyon dolarlar harcanmis are yapılmış emui 9.1 den iyi duruma getirilmiş emui 9.1 e emui 10 demişler finalle hersey oturur beta sorunlu olabilir.

Kaffesatz

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Yani milyon dolarlar harcanmis are yapılmış emui 9.1 den iyi duruma getirilmiş emui 9.1 e emui 10 demişler finalle hersey oturur beta sorunlu olabilir.

Final de dediğim gibi küçük kullanıcı iyileştirmeleri olursa olur ama Xiamio kadar yapabileceklerini sanmıyorum. 8 ve 9 arasında fark yoktu çünkü 10 da öyle olucagini düşünüyorum.

Sertacsaka5454

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Performans olarak gözle görülür değişiklik oluyor

Kaffesatz

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi

Mesela şu video da 1.56 daki hareket bizde yok. Mate 10 pro da bile yok. Cihazlar arası fark olmasını hoş karşılamıyorum. Aynı arayüz sonuçta ve kullanim açısından çok iyi bir özellik. Fark olması lazım derseniz de her marka bunu yapmıyor...

eraycay1987

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite

Mesela şu video da 1.56 daki hareket bizde yok. Mate 10 pro da bile yok. Cihazlar arası fark olmasını hoş karşılamıyorum. Aynı arayüz sonuçta ve kullanim açısından çok iyi bir özellik. Fark olması lazım derseniz de her marka bunu yapmıyor...
Arkadasim 1.56 daki ozellik herkezde var ayarlarda sistem gezintisine gir el hareketlerini sec yapabiliyorsun, birde videoyu tam izlesen adam zaten nereye tikladigini gosteriyor...