Soru Huawei p20 lite ekran

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar daha 1 saat önce telefonu masanın üzerine koyarak çalışmaya başladım çay içmeye geldim ekranda çizik gördüm elimi bi attım sağdan sola yatay tamamen çatlamış kendi kendine böyle bisey olması mümkünmudur acaba çok şaşkınım şuan

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Arkadaşlar daha 1 saat önce telefonu masanın üzerine koyarak çalışmaya başladım çay içmeye geldim ekranda çizik gördüm elimi bi attım sağdan sola yatay tamamen çatlamış kendi kendine böyle bisey olması mümkünmudur acaba çok şaşkınım şuan
Kendi kendine olmaz bunlar

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Çok garip gerçekten inan bana telefon odadamda masasaydi gittim geldim 1 saatlik fark ettim aksam evde yoktu ayrıca telefon kirilcak iştede çalışmıyorum

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
telefonun garantisi varsa müşteri hizmetleriyle iletişime gecip gönderip garantisinden faydanalacaksın onlarda herhalde telefonun herhangi bir darbeye maruz kalıp kalmadığını inceliyorlar cıkan sonuca göre ya ücretli yada garantı kapsamında ücretsiz parca değişimi yaparlar bazı telefonlarda markalarda ekran kararması oluyor mürekkep dağıtmasına benzer ama çizik catlak ayrı

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Darbe izi bulmaları imkansız 1 kere olsun düşmedi üzerine bisey gelmedi serviste aynısını dedi çatlak kırık garanti kapsamı dışında tespit edemiyoruz dedi direk

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Pazartesi götürücem kendim İzmir mavibahceye cidden şaşırdım kaldım

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Darbe izi bulmaları imkansız 1 kere olsun düşmedi üzerine bisey gelmedi serviste aynısını dedi çatlak kırık garanti kapsamı dışında tespit edemiyoruz dedi direk
Eger ki herhangi bir darbe almamıssa zorluyacaksın gerekirse tuketıcı haklarına basvuracaksınız sonucta para veriyorsunuz

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Yarın peşine koşturcam usta böyle bisey ilk defa gördüm kendi kendine çatlayan ekran şaşırdım cidden