Yazılım , İmei Onarım İşlemleri Başlamıştır.

Cihaz Yazılım, İmei Onarımı İşlemleriniz İçin Tıklayınız

Huawei p20 lite equalizer sıkıntısı

Emre

Yeni Üye
Merahaba 5 gün önce huawei p20 lite aldım telefondan memnunum ama cihazla equalizer yapamıyorum en ufak bi degişlikte çok cızırtı geliyor müziğin sesi kesiliyor sadece cızırtı sesi geliyor ve bu sadece kulaklık ve Bluetooth bi hoparlöre bağlanınca oluyor.
Bununla ilgili bi günceleme gelecekmi

Son düzenleme:

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Emui Expert
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merahaba 5 gün önce huawei p20 lite aldım telefondan memnunum ama cihazla equalizer yapamıyorum en ufak bi degişlikte çok cızırtı geliyor müziğin sesi kesiliyor sadece cızırtı sesi geliyor ve bu sadece kulaklık ve Bluetooth bi hoparlöre bağlanınca oluyor.
Bununla ilgili bi günceleme gelecekmi
Bu durum p20 lite serilerin sanirim cogunda var bir kac yabanci forumda daha dile getirilmisti umarim guncellemeyle cozulecektir. Eger guncellemeyi beklemek istemiyorsaniz android uygulamalar ilede sorunu cozebilirsiniz

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Görüp görebileceğiniz en kötü müzik çalar huawei müzik kardeşim nokta 3 aylık telefonda ses açıp dinliyemiyom cızırtıdan 6 - 7 seviyesinde belki dinliyorum müşteri hizmetleride şikayetvar.com dan yazdım ne arayan var ne soran cidden komik bundan önceki telefonum Samsung A5 ilk serisi 4 yıl kullandım sesi çatır çatır aciyodum

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Emui Expert
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Görüp görebileceğiniz en kötü müzik çalar huawei müzik kardeşim nokta 3 aylık telefonda ses açıp dinliyemiyom cızırtıdan 6 - 7 seviyesinde belki dinliyorum müşteri hizmetleride şikayetvar.com dan yazdım ne arayan var ne soran cidden komik bundan önceki telefonum Samsung A5 ilk serisi 4 yıl kullandım sesi çatır çatır aciyodum
Cihazınız Nedir ?

Byseus

HuaweiTeam
Cihaz
P20 Lite
Belli ki bazı p20 lite modellerinde bu sorun yaşandı bende aynı cihazı kullanıyorum ilk günden beri hiçbir problem yaşamadım.