Soru Huawei p20 lite lx2 c636 9pie yükleme (repair cihazlar dahil)

ibasaran8

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Huawei P20 Lite ANE-LX2 Android 9.1.0.209(C636) Stock Rom Nasıl yüklenir onu anlatacağım.

Yükleme işlemi.

1) SD Kart Veya Flash olması lazım.

2) SD Kartımızı Veya Flashımızı "exFAT" olarak Biçimlendiyoruz.

3) Yazılımı Ziptan Veya Rardan çıkarınız. "dload" Klasörü SD Kartımızı Veya Flashımıza Atıyoruz.

4) *#*#2846579#*#* Yapıp. Software Upgrade Tıklayınız.
Cihaz kendini yeniden başlatıcak. Yazılım yüklemesini otomatik olarak yüklenecektir.
Not: yurt dışı kayıtlı repair yapılmış cihazimda denedim imei gitmedi stock rom dur oynama yapılmamış hali başka forum sitelerinde buldum bu problemi yaşayan arkadaşlar için burada paylaşıyorum ek olarak indirdiginiz zıp dosyasinda içinde ki sadece dload klasörünü hafıza kartına atın dload içindeki zıp dosyalarına işlem yapmayın o sekilde kalsın, kolay gelsin hepinize unutmadan olabilecek sorumluluklar size aittir ben sorun yaşamadım tekrar belirtiyorum :)

Son düzenleme:

ibasaran8

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Öncelikle bu şekilde değil *#*#2846579*#*# sondaki yer #*#* olacak. Ayriyeten sd karta atıyorum dediklerini yapıyorum yeniden başlıyor ama hata veriyor yükleme yaparken
Evet haklısın düzeltiyorum #*#* olacak, zıp içindeki dload klasörünü çıkartıp içindeki dosyalari çıkartma dload klasörünün içinde de zıp var onlara da dokunma aynı sekilde kalsın onlar da, hafıza kartını mutlaka pc yardımıyla exfat olarak biçimlendirmen lazım