Huawei P40 Lite without Google

Manaz

Yeni Üye
Cihaz
P30 Lite
Deneyimli bir telefon kullanıcısı olarak P40 Lite için bir başlık açtım.
Uzun zaman Xiaomi'nin Mi8 amiral telefonuna LineAgeOs kurarak kullandıktan sonra, Google Hizmetlerine karşı bir kullanıcı olduğum için bu telefona geçmiştim.
Güvenli İletişim ve P40 Lite ile ilgili sorun ve görüşlerimizi burada paylaşabiliriz.
Not: Forum kayıt formunda P40 Lite seçeneği olmadığı için P30 olarak giriş yaptım, Moderatör arkadaşlarımız bu sorunu çözünce düzeltirim.

Manaz

Yeni Üye
Cihaz
P30 Lite
Huawei'nin Huawei Tüketici Hizmetleri Başkan Yardımcısı Duan Mengran, Harmony OS Developer Beta 3'ün 31 Mart'tan itibaren kullanılabileceğini açıkladı. Daha önce HarmonyOs 2.0'ın Nisan 2021'de kullanımına başlanacağı açıklanmıştı. EMUI 11.0 tabanlı HarmonyOs 2.0 güncellemesini ilk aşamada alacak olan Amiral Serisi telefonlar şunlar:
  • Huawei Mate X2
  • Huawei Mate 40
  • Huawei Mate 40 Pro
  • Huawei Mate 40 Pro+
  • Huawei Mate 40 RS Porsche Design
  • Huawei P40 (Serisi)
  • Huawei P40 Pro
  • Huawei P40 Pro+

Manaz

Yeni Üye
Cihaz
P30 Lite
Huawei, şu an piyasada olan Kirin 810 işlemci ve üzerindeki bütün telefonları için HarmonyOs işletim sistemini Nisan 2021'de devreye sokacağını açıkladı. Bildiğiniz gibi P40 Lite, Kirin 810 işlemci kullanıyor. Bu konuyla ilgili haberi aşağıda okuyabilirsiniz:

ASOZ

Yeni Üye
Cihaz
Nova
Huawei, şu an piyasada olan Kirin 810 işlemci ve üzerindeki bütün telefonları için HarmonyOs işletim sistemini Nisan 2021'de devreye sokacağını açıkladı. Bildiğiniz gibi P40 Lite, Kirin 810 işlemci kullanıyor. Bu konuyla ilgili haberi aşağıda okuyabilirsiniz:
Bu güzel haber için teşekkürler, inşallah bir aksilik olmaz....

KEMSA

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bu güzel haber için teşekkür ederiz emeğinize sağlık hoşçakalın.

Manaz

Yeni Üye
Cihaz
P30 Lite
HarmonyOs ile ilgili son habere göre -ki ilk aşamada dünyanın üçüncü mobil işletim sistemine geçecek Huawei telefonlar arasında P40 serisi de var- yeni işletim sisteminin resmi duyurusu 25 Nisan 2021'de yapılacak görülüyor. Daha eski birçok telefon Emu 11 güncellemesi almasına rağmen 2019 sonrası Huaweiler herhalde HarmonyOs'u bekliyor.

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
mate 20 serisi var ama lite yok içlerin de ama bence ona da gelir
HarmonyOs ile ilgili son habere göre -ki ilk aşamada dünyanın üçüncü mobil işletim sistemine geçecek Huawei telefonlar arasında P40 serisi de var- yeni işletim sisteminin resmi duyurusu 25 Nisan 2021'de yapılacak görülüyor. Daha eski birçok telefon Emu 11 güncellemesi almasına rağmen 2019 sonrası Huaweiler herhalde HarmonyOs'u bekliyor.

Manaz

Yeni Üye
Cihaz
P30 Lite
Bütün haberlerde P40 Serisi diye geçiyor. Esasen işlemciye göre bir tasnifleme yapmışlar Kirin 800 ve üzeri olan bütün telefonlar dahil görünüyor. Diğer birçok eski telefon EMU 11 almasına rağmen, P40 Lire EMU 10'da bekliyor. Bu sebeptendir.

Manaz

Yeni Üye
Cihaz
P30 Lite
Linkteki yazının ilk paragrafı şöyle:
Nisan 2021 ayı Huawei’nin bakış açısının tarihi olacak. Huawei'nin 24-26 Nisan'da Hongmeng OS'nin resmi sürümünün de açıklanacağı HDC Geliştirici Konferansı düzenleyeceğini biliyoruz. Hongmeng (Harmony) OS 2.0 güncellemesinin ilk grubu, Mate X2, Mate 40 serisi ve P40 serisini içerir.