Yardım Huawei p9 lite 2017 (PRA-LX1) telefonuma stock rom bulamıyorum.

zehnX

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Twrp den yanlışıkla herşeyi sildim daha sonra stock rom bulamadım custom rom da yükleyemiyorum bi rom yükledim alttaki uygulamalar falan kapanmıyor.
Telefon en son android 8 emui 8 sürümü vardı ve c464 falandı sürümleri. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

zehnX

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
yadım edicek yok mu ?
xda dan custom rom buluyorum yüklerken twrpden invalid zip file format diye hata alıyorum lütfen yardım edin

Son düzenleme:

zehnX

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Cihazın ayarlar menüsüne girip telefon hakkindaya girip resim atabilirmisiniz IMEI numaranizin üzerini karalayin gözükmesin
telefonda şuan sistem yok açılmıyor yani.
sadece bi tane sistem kurabiliyorum internetten buldum o da önceki halinden kötü duruyor altta uygulamalar falan kapanmıyor, sürümleri aynı değil

zehnX

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
huawei erecovery den wifi üzerinden PRA-LX1 8.0.0.375(C464) kurmaya çalışıyor yüzde yüze geliyor ama Getting authentication info failed hatası veriyor

Son düzenleme:

zehnX

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Attığınız resimde cihaz normal gözüküyor sadece derleme numarası bozulmuş o da uygun stock rom olmadığı için bu romu nasıl yüklediniz
link atmak yasakmı bilmiyorum açıkcası ama bi siteden buldum indirdim ordan dosyayı telefon hafızasına attıp update zip dosyasını twrp den flashladım

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
link atmak yasakmı bilmiyorum açıkcası ama bi siteden buldum indirdim ordan dosyayı telefon hafızasına attıp update zip dosyasını twrp den flashladım
Size özelden attığım yazılımıda o şekilde yükleyin cihazınız p8 lite başlıkta p9 lite diye belirtmissiniz

Son düzenleme:

zehnX

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Size özelden attığım yazılımıda o şekilde yükleyin cihazınız p8 lite başlıkta p9 lite diye belirtmissiniz
cihazım kesinlikle p9 lite ama bi kaç ismi var değişiyor bazı yerlerde kutusunda p9 lite yazıyordu sistemi silmeden öncede p9 lite yazıyordu telefonda
attığınız dosyayı deneyip bilgilendireceğim

serkanbyonca

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Hata vermiş SD kart dload yönteminide deneyebilirsin
hocam size ulaşamadım buraya yazdım onun için işin içinden çıkamıyorum telefon c464 idi ben lineage os kurdum denemek için beğenmedim ve stock roma dönmek istedim döndüm fakat sorun şu ki c432 oldu cihaz açıldı play storede sertifikasız gözüküyor ve ayrıca dosyalarım klasörü yok telefında dosyalara erişemiyorum c464 yapmak için rom indirdim ama nafile değişmiyor dload ile kaç kere kurdum olmuyor oeminfo.img dosyası buldum ama oda c432 c464 bulamadım çıldırmak üzereyim yardım edermisiniz cihazı c464 yapmak istiyorum tekrar

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
hocam size ulaşamadım buraya yazdım onun için işin içinden çıkamıyorum telefon c464 idi ben lineage os kurdum denemek için beğenmedim ve stock roma dönmek istedim döndüm fakat sorun şu ki c432 oldu cihaz açıldı play storede sertifikasız gözüküyor ve ayrıca dosyalarım klasörü yok telefında dosyalara erişemiyorum c464 yapmak için rom indirdim ama nafile değişmiyor dload ile kaç kere kurdum olmuyor oeminfo.img dosyası buldum ama oda c432 c464 bulamadım çıldırmak üzereyim yardım edermisiniz cihazı c464 yapmak istiyorum tekrar
Ayarlardan telefon h
Telefon hakkindaya girip resim atarmisin IMEI numaraniz gozukmeyecek şekilde.