Huawei’nin yeni router’ı WiFi Q2 Pro tanıtıldı

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei, yeni nesil ev WiFi sistemi olan Huawei WiFi Q2 Pro‘yu Almanya’nın Berlin şehrindeki IFA 2019 bünyesinde tanıttı. Çift bantlı otomatik seçim, kesintisiz dolaşım ve otomatik kanal optimizasyonunun birleşimi, Q2 Pro kullanıcılarını evdeki her köşeyi kapsayan akıllı bir WiFi deneyimi ile donatmayı amaçlıyor.

Huawei WiFi Q2 Pro özellikleri ile neler sunuyor?
Huawei’nin Gigahome 5630 gigabit PLC modem yongası ile donatılmış ve yenilikçi PLC Turbo teknolojisine sahip olan Huawei WiFi Q2 Pro, hızlı veri aktarımları ve düşük gecikme süresi sağlamak üzere PLC ağları için parazit önleyici müdahaleyi büyük ölçüde geliştirerek, 200 Mbps geniş bant ve daha hızlı fiber optik geniş bant gibi yeni teknolojilerin yaygın olarak benimsenmesi için temel oluşturuyor.

ak çalıştır özelliği ile kolay kullanım imkanı sunan router, yapılandırılmış her cihaz için 15’e kadar ek bağlantıya izin veriyor. Bu durum geniş bir evdeki her yerin tam hızlı bir internet bağlantısına erişebilmesini sağlıyor. Ayrıca Huawei WiFi Q2 Pro, kullanıcının gizliliğini ve ağ güvenliğini daha da artırmak için yeni nesil IPv6 ağ iletişim protokolünü destekliyor.


JV8b4Y.jpg


Kaynak shiftdelete
 
Üst