haber Kirin 659 Eylül ayı güvenlik yaması geldi

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
huawei güncelleme yapmayı bilmiyor her güncellemesinde farklı bir sorun yaşıyoruz o kadar telefon kullandım huawei kadar güncelleme sorunu yaşayan görmedim sensör sorununumu söylüyüm videoların gec acılmasını daha bir cok şikayet var bu kadar telefon satmışsınız koskocaman şirket cocuk oyuncağına döndü

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Final sürümü çıktı diyelim bunun için betadan eski surume dönüp öyle mi girmemiz lazım. Sürüm düşürmede veriler siliniyor yoksa betadan direk geçebilirmiyiz?

ademoyuklu

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
ben hala güncelleyemedim otadan da wifiden de anlamadım androidin güncelleme dagıtımına hastayım yaaaa

ademoyuklu

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
benim p 20 lite hala hareket yok güncelleme gelen arkadaşlar yazar mı? yöntemlerini anlamadım geldi diye konu açıldı üstüne 1,5 hafta geçti neredeyse hala tık yok

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
benim p 20 lite hala hareket yok güncelleme gelen arkadaşlar yazar mı? yöntemlerini anlamadım geldi diye konu açıldı üstüne 1,5 hafta geçti neredeyse hala tık yok
Ben Eylül ayı güvenlik güncellemesi alalı epey oldu (c432) bölge kodu neden bilmiyorum ama sürekli güncellemeleri erkenden alıyorum

ademoyuklu

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
cuma günü pc den yükledim beta ne zaman gelecek ki acaba bilgisi olan var mı kayıt olup emui 10 temalarını denemeyi ısrarla bekliyorum :)