Soru Mate 10 lite batarya dolmuyor

Thirdeye

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10 Lite
Merhabalar, mate 10 lite telefonumu ozel serviste ekranini degistirdim. Daha sonra telefonun sarj aldigini ancak bataryayi doldurmadigini gorduk. Nasil bir cozum uretebiriz? Yardimci olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhabalar, mate 10 lite telefonumu ozel serviste ekranini degistirdim. Daha sonra telefonun sarj aldigini ancak bataryayi doldurmadigini gorduk. Nasil bir cozum uretebiriz? Yardimci olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Dışarıda yaptırdıgınız zaman bataryayı çalma ihtimalleri olabiliyor servislerin. cihaz acılıyorsa arka tarafından bataryayı kontrol edin. degistirilmiş olabilir.

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Merhaba

Kısa süre önce p20 lite ın serviste garanti dahilinde ekranını değiştirdim ve aldığım bilgi doğrultusunda ekran ile beraber pilinde değişmesi gerektiğini ikisinin aynı anda değiştiğini söylemişlerdi yaptırdığın yer ucuz olması için düşük kalite ekran takmıştır ve pili değiştirmemiştir sorunun bundan kaynaklı olabilir.