Mate 10 lite Brick oldu

muzaffer

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10 Lite
Arkadaşlar merhaba. Mate 10 lite cihazım custom rom atıp sıfırladıktan sonra brick oldu diye düşünüyorum. ekran herhangi bir şekilde gelmiyor. bilgisayara bağladığım zaman multi-tool cihazı görüyor fastboot modda. bu cihaza ne yapabilirim ?

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar merhaba. Mate 10 lite cihazım custom rom atıp sıfırladıktan sonra brick oldu diye düşünüyorum. ekran herhangi bir şekilde gelmiyor. bilgisayara bağladığım zaman multi-tool cihazı görüyor fastboot modda. bu cihaza ne yapabilirim ?
Bilgisayarın cihazi görmesi iyi bir şey cihazın yazılımıni değiştirdiğiniz için çökmüş yapılabilecek en iyi şey cihazın arka kapağını söküp test point yapıp sonra uygun yazilimi yüklemek arka kapağın sökülmesinede gerek kalmadan fastboot modda bootloader kilidi kırılıp brick modda yazılımda atılabilir test point veya fastboot modda yazılım yükleme işlemini yapmadığım içinde yanlış yönlendirmek istemem işin uzmanı birine göstermenizde fayda var

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Bootloader kodunu biliyorsan ve istanbulda isen bana ulaş telin kesin açılır

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Benim dükkanım yok ben boş zamanlarımda hobi olarak yapıyorum bootloader kodu var ise kilidi proğram ile kapatıp teline uygun stock rom indirip flashlıyorsun bu kadar