Rehber Mate 10 Pro Bla-l09 Manuel Android Pie Güncellemesi

Rockco

Huawei üyesi
Merhaba Arkadaşlar Az önce Firmware Finder İle Cihazımı Android 9.0 A Güncellemiş Bulunmaktayım Sizlere Adım Adım Yapılıcak İşlemleri Anlatmak İstedim
NOT:İşlem Tamamen Kullanıcının Tercihidir Doğabilecek Sorunlardan Kendisi Sorumludur
ve işlemi yaparken sarjınız fulll olmalı ayrıca wifi ağına bağlı olmalısınız
1-FirmwareFinder ı Açın Size uygun sürümü açın sürümü açınca bla L09 yazdığına dikkat edin

49184640_438633373341616_3090105429032697856_n.jpg

2-eRecovery for all versions yazan yerde next diyerek copy dns address e basıp dns adresini kopyalayın
3-Modem arayüzü (admin paneli) giriş yapıp internet sekmesinden dns adresinizi değiştirin kopyaladığınız dns adresini 1 kısma yapıştırın diğer yerler boş kalsın wifi bağlantınızı telefondan kesip yeniden bağlayın
4-Ff ye tekrar giriş Vıa erecovry girin ve Open query hicloud tıklayın aşağıdaki resimdeki sonucu vermesi lazım
49734991_807595222917769_6079027600439640064_n.jpg

5-daha sonra ff ye tekrar dönün Register update gelene kadar next diyin Register update diyince Aşağıda ip ni kaydedecek güncelle için
6-Şimdiki Kısım Çok Önemli Dikkatli Olmalısınız Telefonunuz Kapatın şarjının dolu olduğundan emin olun daha sonra Telefon Kapalı İken Ses Açma + Tuşuna Basılı Tutup Sarj Aletini Takıyorsunuz Huawei Yazısı Geldikten Sonra Biraz Bekleyip Sarj Aletini Çıkartıyorsunuz Eliniz Ses Açma Tuşuna Basılı Kalmaya Devam Edicek Biraz Bekledikten Sonra download Recovrry geliyor Tıklayıp dns değiştirdimiz wifi bağlanacak Ondan Sonra Yükleme Başlayacaktır İşlem Uzun Sürmektedir Sabırlı Beklemelisiniz İşlem Sırasında download package failden Şeklinde Bir Hata Alırsanız Cancel Diyip Tekrar Devam Ettirin Kaldığı Yerden Devam Etmekte
Bu Şekilde Cihazımı Güncelledim Tekrar Hatırlatıyorum
İşlem Tamamen Kullanıcının Tercihidir Doğabilecek Sorunlardan Kendisi Sorumludur
ve işlemi yaparken sarjınız fulll olmalı ayrıca wifi ağına bağlı olmalısınız