Mate 10 pro pie güncelleme

ORHSTR

Yeni Üye
Güncelleme ile ilgili inancımı kaybettim gibi.. O kadar çok bilgi kirliliği var ki,, neye inanacağımızı şaşırdık.. Her kafadan bir ses çıkıyor.... Birde rica ediyorum Huawei 'den yetkili bir kişi açıklar mı bize... Teknik olarak Android 9.0 Pie EMUI 9.0 kararlı sürümün güncellemesini dağıtmak bu kadar zor mu? Zorsa bu zorluk nedir?

Ugurav

Yeni Üye
Güncelleme ile ilgili inancımı kaybettim gibi.. O kadar çok bilgi kirliliği var ki,, neye inanacağımızı şaşırdık.. Her kafadan bir ses çıkıyor.... Birde rica ediyorum Huawei 'den yetkili bir kişi açıklar mı bize... Teknik olarak Android 9.0 Pie EMUI 9.0 kararlı sürümün güncellemesini dağıtmak bu kadar zor mu? Zorsa bu zorluk nedir?
Arkadaşa katılıyorum . Lutfen yetkili biri düzgün bir açıklama yapsın.

Ugurav

Yeni Üye
Bu Forum niye var acaba admin arkadaşlar yazdikarimiza niye cevap vermiyorsunuz. Huawei Türkiye olarak çok kotu bir izlenim olusturuyorsunuz.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Bu Forum niye var acaba admin arkadaşlar yazdikarimiza niye cevap vermiyorsunuz. Huawei Türkiye olarak çok kotu bir izlenim olusturuyorsunuz.
Arkadaslar biz destek sitesiyiz huawei yetkili sitesi degil biz forumu yardimlasma amaciyla actik guncelleme konusunda emin olun diger cihazlara gore huawei daha cok guncelleme veriyor

Ugurav

Yeni Üye
Arkadaslar biz destek sitesiyiz huawei yetkili sitesi degil biz forumu yardimlasma amaciyla actik guncelleme konusunda emin olun diger cihazlara gore huawei daha cok guncelleme veriyor
Daha çok güncelleme var diye savunma yapılir mi. Kurumun büyüklüğünden yakından uzaktan bilgisi olmayan birisin galiba sorumuzun halen cevabini alamadik. Kurum büyüklüğü biz bildiğimiz icin Huawei markasını tercih ettik. Lütfen cevaplariniza dikkat edin.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Daha çok güncelleme var diye savunma yapılir mi. Kurumun büyüklüğünden yakından uzaktan bilgisi olmayan birisin galiba sorumuzun halen cevabini alamadik. Kurum büyüklüğü biz bildiğimiz icin Huawei markasını tercih ettik. Lütfen cevaplariniza dikkat edin.
Beyefendi kurumun guncelleme tarihi tam net degildir ben p20 pro kullaniyorum gayet duzenli guncelleme almaktadir sizin istediginiz soruya huawei yetkilileri cevap vermemis ben veremem

Huawei Mate 10 Pro Android Piegüncellemesi yayınlanmaya başlandı. Yapılan açıklamaya göre Avrupa ülkelerinde satılan BLA-L09ve BLA-L29 model numaralı Mate 10 Pro modellerini kullanan kullanıcılar son Android güncellemesinin nimetlerinden yararlanabilecek.

Diye bir bilgi mevcut lakin zaman olarak ne zaman gelicektir bilemeyiz

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Merhabalar

Edindiğim bilgilere göre Ekim ayı sonunda mate 10 pro için Çinde android pie 9 yaklaşık 2.5gb lık sürümü dağıtılmaya başlanmış 1 ay içinde global bütün cihazlardada dağıtılmaya başlanacak şuan (youtube da bile aratırsanız) avrupa da ki cihazlarında bu güncellemeyi almaya başladığını göreceksinizdir bizim ülkenizdede bu güncellemenin Aralık ayında geleceği tahmin edilmekte nacizane tavsiyem hisuite üzerindende zaman zaman cihazınızı kontrol etmenizdir. Cihazınızın mutlaka bu güncellemeyi alacağını bildiğimiz için sabırlı olmanızı temenni ediyorum ki güncellemelerin ilk başlarda sizin cihazınıza gelmesini istiyorsanız bir sonraki cihaz alımınızda ithalat yoluyla almanız size güncellemelerde ön sıralara çıkartacaktır iyi günler

HazarU65

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Tabiki kolay değil öncelikle android 9 u google nin huawei göndermesi gerek huawei bunu kendi telefonlarına adapte etmesi gerek arayüzü düzenlemesi gerek emui arayuzunu adapte etmesi gerek örneğin çentikli telefonlarda android9 geldiğinde çentiğe uygun olmaz huawei bunu çentiğe uygunsekilde ayarlaması gerek yoksa ekran çentiğin içine kaçar yada çentiğin hizasindaki ekran siyah görünür bu sadece 1 etken bir sürü etken var istersen bunla ilgili bir video atabilirim