Soru Mate 20 lite emui 10 sürümü

Jackinlove

Usta Üye
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Haberci
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba arkadaşlar Emui 10 yazılımı Manuel kurulum
Yazılım ve sürüm notları :
  • SNE-LGRP2-OVS 10.0.0.148:
  • SNE-LGRP2-OVS 10.0.0.137: Download Full ROM | OTA ROM
  • SydneyM-L21C10E2R1P11B137 (10.0.0.137): Download OTA
  • SydneyM-L21C461E2R1P11B137 (10.0.0.137): Download OTA
Kurulum yapamayan arkadaşlara yardımcı olurum şayet yazılımı kurup deneyen bir sorunla karşılaşanlar için herhangi bir sorumluluğum yoktur. Sadece kuruluma yardımcı olabilirim. Google yabancı bir siteden yazılımları buldum.

Yazılımları kaldırdım arkadaşlar yanlış yönlendirmek istemem

Son düzenleme:

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar Emui 10 yazılımı Manuel kurulum
Yazılım ve sürüm notları :
Kurulum yapamayan arkadaşlara yardımcı olurum şayet yazılımı kurup deneyen bir sorunla karşılaşanlar için herhangi bir sorumluluğum yoktur. Sadece kuruluma yardımcı olabilirim. Google yabancı bir siteden yazılımları buldum.
Denedin mi çok sürüm var modeller göre sürümler aynı mı

Jackinlove

Usta Üye
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Haberci
Cihaz
Mate 20 Lite
Hocam bize C432E3R1P1 gerekiyor var mıdır?
Bu model üzerinden benimde aynı sürüm bir programla yazılımın Uygunluğunu kontrol edebiliyprsun ben uygunluk kontrolü yaptım sorun gözükmüyor.
Ama 5ine de risk size kalmış

Son düzenleme:

drjacob

Usta Üye
Elit Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
ben de kurmak istiyorum bu yolla nasıl kurabilirim ?

Percy

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
bizde var olan sürüm , full sürüm şubat sonu mart başı gibi gelecek
Öncelikle müşteri hizmetlerinden aldığım bildiği söylüyorum arkadaşlar.
Aralık ayının sonlarına doğru HiCare uygulamasından edindiğimiz 10.0.0.170 ve 10.0.0.172 sürümleri kararlı sürümmüş. Yani yeni bir güncelleme beklemeyin. Hatalarla dolu bu güncelleme ile kaldık. Teyit etmek amacıyla 2.defa başka bir temsilciye bağlanıp sorduğumda o da aynısını söyledi.
Önce hepimiz bu sürümü beta sanıyorduk fakat malesef bu hatalarla dolu sürüm kararlı sürümmüş. Şubat sonu Mart başı gibi gelecek güncelleme bu sürümü alanlara gelmeyecek sadece derleme numarasına göre hala emui 9.1 kullanan kişilere gelecek. Ayrıca Webteknoya girerseniz kararlı sürüm global olarak dağıtımı başlamış ve bu kararlı sürümün 170 ve 172 olduğunu yazmışlar. Huawei den fazlasını beklemek hata olurdu zaten. Hiç memnun etmedi bu güncelleme.

Jackinlove

Usta Üye
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Haberci
Cihaz
Mate 20 Lite
Aralık ayının sonlarına doğru HiCare uygulamasından edindiğimiz 10.0.0.170 ve 10.0.0.172 sürümleri kararlı sürümmüş. Yani yeni bir güncelleme beklemeyin. Hatalarla dolu bu güncelleme ile kaldık. Teyit etmek amacıyla 2.defa başka bir temsilciye bağlanıp sorduğumda o da aynısını söyledi.
Önce hepimiz bu sürümü beta sanıyorduk fakat malesef bu hatalarla dolu sürüm kararlı sürümmüş. Şubat sonu Mart başı gibi gelecek güncelleme bu sürümü alanlara gelmeyecek sadece derleme numarasına göre hala emui 9.1 kullanan kişilere gelecek. Ayrıca Webteknoya girerseniz kararlı sürüm global olarak dağıtımı başlamış ve bu kararlı sürümün 170 ve 172 olduğunu yazmışlar. Huawei den fazlasını beklemek hata olurdu zaten. Hiç memnun etmedi bu güncelleme.
Belliydi daha Avrupa da bile yeni dağıtıma başlandı Beta dedikleri full sürümdü nasıö erken aldık bunu anlayamadım. Neyse yapacak birşey yok zannediyorum daha güncelleme almaz. Alırsa güvenlik güncellemesi 3 ayda bir alır

Percy

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Belliydi daha Avrupa da bile yeni dağıtıma başlandı Beta dedikleri full sürümdü nasıö erken aldık bunu anlayamadım. Neyse yapacak birşey yok zannediyorum daha güncelleme almaz. Alırsa güvenlik güncellemesi 3 ayda bir alır
Yani insan düşünüyor uğraşmak mı istemiyorlar diye.
Ayrıca Emui 11 alabilme olasılığı var liste sızdırılmış ve 2018 de üretilen mate serilerinin hepsi yer alıyor. Kesin bilgi değil fakat webtekno dan bu makaleyede bakabilirsiniz. Ama ben sanmıyorum.

drjacob

Usta Üye
Elit Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
tonla hata var bu sürümde kararlı sürüm olamaz olmamalı