Yardım Mate 20 lite gelistirici secenekler kayboldu

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihazin gelistirici seceneklerini actim bir sure sonra kayboldu ve simdi tekrar acmaya kalktigimda gelistirici secenkler zaten acik yazisi cikiyor. Fakat hic bir yerde gelistirici secenekleri bulamiyorum. Konuyla ilgili bilgisi olan varmi?

hsaglam84

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bende zaten açık'tı tekrar açmak için denedim
Artık siz bir geliştiricisiniz! Diyor...

hsaglam84

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
O zaman ayarların tümünü sıfırla bir dene oda olmazsa format at.

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
ya arkadaş neden ona kafayı taktın android teelefonlarda geliçtirici seçenekeleri 7 kez üstüste tıkladığınız zaman zaten geliştiricisniz gibi seçenek gelir burayı uzman kişiler kullabilir burada daha çok seçeneklerle karşılaşırsınız ancak burada tam kavramadığınız yada bilgi sahibi değilseniz rastgele bazı yerleri aktif etmeyinz sonra işte böyle içinden çıkılmaz bir hal alır tıpkı şimdiki gib içinden çıkmazsınız geliştirici seçenekler telefondan iyi anlayan uzman kişilerinin kullandığı bir seçenektir.

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
ya arkadaş neden ona kafayı taktın android teelefonlarda geliçtirici seçenekeleri 7 kez üstüste tıkladığınız zaman zaten geliştiricisniz gibi seçenek gelir burayı uzman kişiler kullabilir burada daha çok seçeneklerle karşılaşırsınız ancak burada tam kavramadığınız yada bilgi sahibi değilseniz rastgele bazı yerleri aktif etmeyinz sonra işte böyle içinden çıkılmaz bir hal alır tıpkı şimdiki gib içinden çıkmazsınız geliştirici seçenekler telefondan iyi anlayan uzman kişilerinin kullandığı bir seçenektir.
Icinden cikilmicak bir durum yok suanda daha oncedende kullaniyodum ben gelistirici seceneklerdeki bir kac ayari fakat suanda farkli olan sey acik oldugu halde gozukmemesi. Tek sorun bu. Cokta onemli degil tabi ben sadece bu konuyla ilgili bilgisi olan varmi diye sordum. En kotu atarim formati duzelir ama format atmak istemedigim icin sordum..

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
bakınız kardeşim ayarlar sizistem geliştirici seçeneklerde yapım numarası var ona 7 kez üzt üste bastığında siz zaten gelişticisiniz çıkar siz geliştirici seçeneğini bilmeden yapmışsınız siz artık geliştiricisiniz yani amatör değilsiniz uzman kurulum gibi isteseniz yine o seçeneği pasif durumua getirebilirsiniz siz şu uzman kullanıcısınız