mod Mate 20 lite Google Kamera (Final) sürümü apk

Jackinlove

Paylaşımcı üye
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Mate 20 serilerde Sorunsuz Google Kamera uygulaması son sürümüdür. Sorunu HATASI bulunmamaktadır. Son sürüm Final ayrıca da stabildir. 8 şubat 2020 sürümlü apk dosyasıdır.
3 4 gündür kullandım(Sorunsunsuzdur). Emeğe saygı ;)
Güle Güle kullanınız..

Özellikler ;
  • HDR+
  • Photo sphere
  • Panorama
  • Lens Blur
  • 60 fps vidyo kayıt
TÜM M SERİSİ CİHAZLARLA UYGUNDUR.

Eski sürüm 2019 Beta 06.05.2019

Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
Yeni sürüm 2020 final (tavsiye edilir) 08.02.2020
Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
Password: jackinlove

Son düzenleme:

DeSWa

Katılımcı Üye
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Emuı 10 kullanıyorum mate 20 lite modelinde çalışmıyor

Jackinlove

Paylaşımcı üye
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Emuı 10 kullanıyorum mate 20 lite modelinde çalışmıyor
Programı denedim çalıştı sonra attım şuan baktım gerçekten çalışmıyor İnanılmaz bir durum. arkadaşlarıma attım onlar da yükledi 9 da çalışıyor. 10 sürümünde şuan çalışmıyor. Yeni linki bulunca paylaşacağım.

ultrAhmt

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Programı denedim çalıştı sonra attım şuan baktım gerçekten çalışmıyor İnanılmaz bir durum. arkadaşlarıma attım onlar da yükledi 9 da çalışıyor. 10 sürümünde şuan çalışmıyor. Yeni linki bulunca paylaşacağım.
Bende aynı şekilde emui 10'da denedim çalışmıyor.

Jackinlove

Paylaşımcı üye
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaşlar program bazı sürümler de hatalı çalışıyordu. Araştırmalarım sonucunda mate 20 lite ile denediğim ve stabil çalışan Google Kamera apk'sını bulduğumu sorunun olmadığını saptadım.Linki değiştirdim güle güle kullanın..

Percy

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Virüs totalde yüksek güvensizlik uyarısı verdi. Nereden hangi siteden ulaştınız buna? Apk mirror gibi sitelerde bu uyarı olmuyor.

Jackinlove

Paylaşımcı üye
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Virüs totalde yüksek güvensizlik uyarısı verdi. Nereden hangi siteden ulaştınız buna? Apk mirror gibi sitelerde bu uyarı olmuyor.
Google play de olmadığı için normal olarak virüs uyarısı veriyor. Apkmirror Google play de ki uygulamaları dağıtım yapıyor bu uygulamanın farkı mod olarak değiştirilmesidir.
Kolay gelsin.