Yardım Mate 20 Lite GÜNCELLEME GELMİYOR

BerkayATACAN

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba arkadaşlar cihazıma neden güncelleme gelmiyor EMUI 10 u geçtim güvenlik ve ek yama güncellemelerini de alamıyorum sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim? Mevcut sürüm de görüldüğü gibi.
86jAv7.jpg

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Ben şuanda hisuite ile ikinci güncellemeyi alıyorum. 9.1.0.270

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Evet, bu derleme numarasına sahip cihazlar güncellemeyi en son alıyormuş.

BerkayATACAN

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Evet, bu derleme numarasına sahip cihazlar güncellemeyi en son alıyormuş.
Umarım bilgisayar üstünden alabilirim. Turkcell hat kullanıyorum o yüzden turkcell güncelleme gönderiyor ama o da android üstünden gelen güncellemeleri engelliyormuş geç gelmesini sağlıyormuş o yüzden güncellemiyorum. Bilgisayar üstünden olmaz ise servise göndereceğim artık

black_mask_13

Emui Expert
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Haberci
Cihaz
P20 Lite
Umarım bilgisayar üstünden alabilirim. Turkcell hat kullanıyorum o yüzden turkcell güncelleme gönderiyor ama o da android üstünden gelen güncellemeleri engelliyormuş geç gelmesini sağlıyormuş o yüzden güncellemiyorum. Bilgisayar üstünden olmaz ise servise göndereceğim artık
p 20 lite kullandığım için mate 20 lite hakkında cok bilgim yok ama size önerebileceğim ve cihaz hem garanti dışı kalmayacak hem zarar görmeyecek bir kaç öneri söylüyebilirim 1. ayarlar kısmından türkcell tarafından gelen güncellemeyi kapatabiliyorsanız onu kapatık yenıden güncellemeri kontrol edın 2. creed90 arkadaşın belirttiği hısuite pc nıze kurun ve husite ile güncellemeyi deneyın 3.huawei mate 20 lite erecovery mod:telefonunuzu kapatın 10 saniye bekleyın sonra telefon kapalıyken ses yükseltme tuşuna basılı tuturak şarja takın huawei logosunu gördüğünüz zaman elinizi cekın erecovery mod önünüze cıkacak( download latest versıon and recovery) seceneğini secın ordan wi-fi ağınıza bağlanın telefonunuz son sürümü wifi ağınız üzerinden yakalayıp yüklüyecektir bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak biraz zaman alabilir.NOT :
eğer telefonunuz güncellemeyi yakalamazsa reboot seceğini secersenız telefonunuz normal bir şekilde acılacaktır..

Son düzenleme:

Jackinlove

Usta Üye
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Haberci
Cihaz
Mate 20 Lite
Wifi yerine mobil veriden denetle bana mle gelior wifiden güncelleme gelmiyor mobil veriden geliyor

BerkayATACAN

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
p 20 lite kullandığım için mate 20 lite hakkında cok bilgim yok ama size önerebileceğim ve cihaz hem garanti dışı kalmayacak hem zarar görmeyecek bir kaç öneri söylüyebilirim 1. ayarlar kısmından türkcell tarafından gelen güncellemeyi kapatabiliyorsanız onu kapatık yenıden güncellemeri kontrol edın 2. creed90 arkadaşın belirttiği hısuite pc nıze kurun ve husite ile güncellemeyi deneyın 3.huawei mate 20 lite erecovery mod:telefonunuzu kapatın 10 saniye bekleyın sonra telefon kapalıyken ses yükseltme tuşuna basılı tuturak şarja takın huawei logosunu gördüğünüz zaman elinizi cekın erecovery mod önünüze cıkacak( download latest versıon and recovery) seceneğini secın ordan wi-fi ağınıza bağlanın telefonunuz son sürümü wifi ağınız üzerinden yakalayıp yüklüyecektir bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak biraz zaman alabilir.NOT :
eğer telefonunuz güncellemeyi yakalamazsa reboot seceğini secersenız telefonunuz normal bir şekilde acılacaktır..
Ayarlar kısmından turkcell güncellemesini kapatamıyorum malesef turkcel hat kullandığım için mecbur kılıyor güncellememe bende güncellemiyorum android güncellemesini engelliyor ve geciktiriyormuş öyle duruyor. Yarın sabah deneyeceğim hocam teşekkür ederim