Soru Mate 20 Lite Güncelleme Sorunu

gncaslan

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Değerli arkadaşlar herkese iyi günler dilerim.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, Mate 20 Lite telefonuma halen güncelleme gelmedi.

Huawei destek ekibi ile görüştüm, gerekli işlemleri yapıp telefonunuza güncellemeyi gönderdik dediler ama hala gelmedi.

Türkcell'in güncellemesi geliyor, sanırım içinde TURKCELL uygulamaları var onu yüklemiyorum.
Firmaların bu dayamasını anlamıyorum, zorla uygulama yükletmeye çalışıyorlar.
Telefon iyi güzel fakat, HUAWEİ gibi köklü bir firmanın böye basit güncelleme sorununa çözüm getirmemesini anlamıyorum.

Efe

Huawei Team
Kurucu
CoAdmin
Cihaz
Mate 20 Pro
Değerli arkadaşlar herkese iyi günler dilerim.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, Mate 20 Lite telefonuma halen güncelleme gelmedi.

Huawei destek ekibi ile görüştüm, gerekli işlemleri yapıp telefonunuza güncellemeyi gönderdik dediler ama hala gelmedi.

Türkcell'in güncellemesi geliyor, sanırım içinde TURKCELL uygulamaları var onu yüklemiyorum.
Firmaların bu dayamasını anlamıyorum, zorla uygulama yükletmeye çalışıyorlar.
Telefon iyi güzel fakat, HUAWEİ gibi köklü bir firmanın böye basit güncelleme sorununa çözüm getirmemesini anlamıyorum.
Telefon hakkında kismini cekip resmini atarmisiniz imei numaranizi gizleyip

gncaslan

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Telefon hakkında kismini cekip resmini atarmisiniz imei numaranizi gizleyip
Buyrun
ogJ61v.jpg

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
1. telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir not:telefonunuzun derleme sürümü değişmiş bu şekilde hiç bir şekilde güncelleme alamazsınız şu an telefonfa bir cok eksik dosyalarım v.s gibi ama dediğim işlemi aynen uygularsanız orjinal derleme numarısına döner ve düzenli olarak güncelleme alabilirsiniz bunu dene sonra yaz bakalım.

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Erecovery modunu dene arkadasin dedigi gibi. Yada pc ye bagla hisuit uzerinden dene kesin gelir.

gncaslan

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Şuan söylemiş olduğunuz işlemi yapıyorum

Downloading package from server.
Version: SNE-LX1 8.2.0.143(C432)-FULL

Kafama takılan yeni sürüm indirmiyor.
Telefonumda yüklü olan sürümün aynısını indiriyor.
Bu normal mi ?

bide Sn.Yönetici derleme numarasının bozuk olduğunu nasıl anlıyorsunuz.

Son düzenleme:

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Şuan söylemiş olduğunuz işlemi yapıyorum

Downloading package from server.
Version: SNE-LX1 8.2.0.143(C432)-FULL

Kafama takılan yeni sürüm indirmiyor.
Telefonumda yüklü olan sürümün aynısını indiriyor.
Bu normal mi ?

bide Sn.Yönetici derleme numarasının bozuk olduğunu nasıl anlıyorsunuz.
Hisuit e baglayip denedinizmi?

gncaslan

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Evet Hisuit ile denedim ama sisteminiz güncel diyor du.
Proxy kullandım farklı ülkeden bağlanıp denedim gene olmadı.

Şuan Huawei eRecovery modda telefonumda yüklü olan sürümün aynısını indiriyor %85'de kurulum bittikten sonra Hisuite ile tekrar deniyecem inşaALLAH olur.

gncaslan

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
dediğiniz işlemi yaptım aynı sürüme ait yazılımı buldu ve yükledi telefon yeniden başladı ve Hisuite ile tekrar denedim ama malesef olmadı.

DeSWa

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Yazılımı mate 20 lite sürüm yükseltme bölümünden indirip 2. Sıradakini tavsiye ederim uüklemeyi denedinizmi