Yardım Mate 20 Lite Hayalet Ekran (Ghost Screen)

MaraVonZaza

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Merhaba sevgili dostlar. İki gün önce ikinci el garantili ve temiz bir mate 20 lite aldım ve dün farkettim ki hayalet ekran sorunu ortaya çıktı. Bugün İzmir Mavibahçe AVM'deki servise götürdüm ve sağolsunlar ilgilendiler ve geç gitmeme rağmen cihazın ekranını ve daha önceden zarar görmüş kasasını da yenilediler. Bu akşam saat 19:30 gibi servisten alıp açtım cihazı ve şu an saat 00:30 farkettim ki tekrar hayalet ekran sorunu çıkmış. Ne yapmalıyım sizce? Bunun temelli bir çözümü var mı yoksa garantiye götürüp cihaz değişimi mi talep edeyim?

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhaba sevgili dostlar. İki gün önce ikinci el garantili ve temiz bir mate 20 lite aldım ve dün farkettim ki hayalet ekran sorunu ortaya çıktı. Bugün İzmir Mavibahçe AVM'deki servise götürdüm ve sağolsunlar ilgilendiler ve geç gitmeme rağmen cihazın ekranını ve daha önceden zarar görmüş kasasını da yenilediler. Bu akşam saat 19:30 gibi servisten alıp açtım cihazı ve şu an saat 00:30 farkettim ki tekrar hayalet ekran sorunu çıkmış. Ne yapmalıyım sizce? Bunun temelli bir çözümü var mı yoksa garantiye götürüp cihaz değişimi mi talep edeyim?
Garantiden Sonra bu durum tekrar ettiyse Cihaz değişimi talep edin.

berkirlangic

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
tekrar telefonu fixsmart a gönderip ardında da sikayet var a yazın değişim veya iade isteyin diye. ben uyguladım ve telefonun sıfırını gönderdiler hayalet ekrandan dolayı

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Tabiki yeniden götürün servise. Emin olun değişim yaparlar.