Mate 20 lite kablosuz olarak PC ye bağlanabilir mi?

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Soru:

Mate 20 lite telefonumu kablosuz olarak PC ye bağlayabilir miyim? Örneğin telefonumdaki bir fotoğrafı veya videoyu KABLOSUZ olarak bilgisayarımda görüntülemem mümkün mü?

ÖNERİ: HiSuite uygulamasına kablosuz bağlantı özelliği getirilirse iyi olur.

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Yukardaki soruma Huawei Türkiye tarafından verilen cevap:

"Merhaba ...... Bey,
İsmim Ozan, size konuyla ilgili yardımcı olmaya çalışacağım.
Mate 20 Lite Huawei ürününüzün kablosuz olarak bilgisayarla bağlantı kurması mümkün olmamaktadır.
Kullanmakta olduğunuz Huawei ürününüz ile alakalı herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Huawei Türkiye"

mrtrdk

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba sanırım Huawei Turkıye'nın bıle Huawei Share dan haberı yok. Aynı kablosuz agda baglı PC ve Huawei telefonunuz arasında kablosuz olarak verı aktarabılırsınız.Suan yapıyorum mesela Telefondan foto cekıyorum anında PC de goruyorum aynı kablo ıle baglı gıbı telefon ıcınde kı dosyalara ulasabılıyorum. ayarladan HUAWEI SHARE'ı etkın hale getırın

Ali1632

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Airdroid diye bir uygulama vardı pcden kablosuz olarak mesaj bile gönderebikiyorsunuz

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Merhaba sanırım Huawei Turkıye'nın bıle Huawei Share dan haberı yok. Aynı kablosuz agda baglı PC ve Huawei telefonunuz arasında kablosuz olarak verı aktarabılırsınız.Suan yapıyorum mesela Telefondan foto cekıyorum anında PC de goruyorum aynı kablo ıle baglı gıbı telefon ıcınde kı dosyalara ulasabılıyorum. ayarladan HUAWEI SHARE'ı etkın hale getırın
Teşekkürler