Soru Mate 20 lite Klavye

eraycay1987

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaslar klavyenden memnun degilim, samsung klavyesi kurabiliyormuyuz buna bilen link vs paylasabilirmi?

ultrAhmt

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Google'nin GBoard klavye uygulamasını kurmanı tavsiye ederim. Samsung klavyeden hiçbir farkı yok kullanımı çok rahat.

eraycay1987

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Ya onda harfler arasi bosluk yok ve illa yazdijlarimi klavyenin uzerinde cikartiyor sinir oluyorum :)

ultrAhmt

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
65471509_2364588190275563_9006333552542875648_n.jpg

Bende GBoardın mevcut görünümü bu şekilde. Tema seçerken klavye kenarlıklarını aktif ettiğinde harfler arasındaki boşluk olucak. Tercihlere girip "Tuşa Basma" altındaki seçeneklerdeki işaretli olanları kapatırsan diğer problem olan kısmı da çözeceğini düşünüyorum.

eraycay1987

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
65471509_2364588190275563_9006333552542875648_n.jpg

Bende GBoardın mevcut görünümü bu şekilde. Tema seçerken klavye kenarlıklarını aktif ettiğinde harfler arasındaki boşluk olucak. Tercihlere girip "Tuşa Basma" altındaki seçeneklerdeki işaretli olanları kapatırsan diğer problem olan kısmı da çözeceğini düşünüyorum.
Tesekkur ederim son bisey kaldi bu nasil yokolur ille yazdiklarim cikacakmi bole

ultrAhmt

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Ayarlarda metin düzeltme kısmında Öneri Bandını Gösterin işaretini kaldırdırarak o kısmı da gizleyebilirsin.

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
bende arkadaşa katılıyorum Huwaeinin klavyesi 5 para etmez ama katlaniyoruz.

Veys

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 10 Lite
Arkadaşlar birşey soracaktım? Sizde telefon yatay bir sekilde oyun oynarken herhangi bir uygulamadan msj bildirimi geldiğinde, tam yazarken klavye aninda kayboluyor mu? Gönder tuşu gelmiyor. Ne yaptıysam olmuyor. Yardım edebilirmisiniz?

byyasin

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Telefonu aldığım İlk günden beri swiftkey ile kullanıyorum hem kaydırarak hemde harflere tek tek basarak gayet hızlı yazıyorum daha önceki iphone'umdaki klavyemle aynı boyut ve temayı seçtim onunla birebir aynısı oldu aynı zamanda benim sık kullandığım kelimeleride öğrendi onları da artık otomatik tamamlıyor.

Bi mesaja hayırlı cumalar abi diye cevap vereceksem H ye basmam yeterli oluyor arkasından 3 kelimemi de otomatik tahmin ediyor.
Kapatmaya çalıştığınız şeylerin hepsi sizin işinizi kolaylaştırıyor sizin olayınızı çözemedim. Bence kapatmaya çalıştığınız özellikleri kapatmak yerine denemeye çalışın.

polatbeyxed16

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 10 Lite
Tema ayarları yapabiliyorsunuz kendinize özgü yanii Huawei çöp demeyin başka bir cihaz olsa 5 6 tane klavye teması koyuyor hangisini kullanırsan kullan diyor.