Soru mate 20 lite

kerim05

Yeni Üye
iyi günler 1 ay önce hepsiburada üzerinden mate 20 lite aldım ilk açtığımda bir güncelleme gelmişti ve daha hiç güncelleme gelmedi (sürüm 8.2.0.131(C55) ) internette gördüğüm ve sorduğum bazı kişilerde 131 yerine 134 , 137 gibi bazı sürümler gördüm bana neden halen gelmedi bi sorun olabilir mi? şuan mate 20 lite kullananlar hangi sürümü kullandıklarını yazarlarsa memnun olurum son sürüm nedir?

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
137 şu an. birkaç gün önce geldi. imei numarasına göre dağıtıyorlarmış. ben de forumdakilerin yalancısıyım

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
iyi günler 1 ay önce hepsiburada üzerinden mate 20 lite aldım ilk açtığımda bir güncelleme gelmişti ve daha hiç güncelleme gelmedi (sürüm 8.2.0.131(C55) ) internette gördüğüm ve sorduğum bazı kişilerde 131 yerine 134 , 137 gibi bazı sürümler gördüm bana neden halen gelmedi bi sorun olabilir mi? şuan mate 20 lite kullananlar hangi sürümü kullandıklarını yazarlarsa memnun olurum son sürüm nedir?
Bu Güncelleme imei sırasına göre gelmesinin sebebi Yurt dışı ve bazı bölgelerin planlı guncelleme almasından kaynaklı . sizlerede gelecektir.

altug10

Yeni Üye
Sistem gezinti konusunda p smart da bile olan el hareketleriyle gezinti mate 20 lite yok onun gelmesini istiyoruz.