Soru Mate 20 lite

Karahan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bana 2 gün önce 8.2.0.133 güncellemesi geldi 150 mb ben onu en yeni tam pakete tıkladım 3.5 gb oldu aynı güncelleme bunların arasındaki fark ne birde emui9 ne zaman gelicek hiç bir beta videosuna karşılaşmadım

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bana 2 gün önce 8.2.0.133 güncellemesi geldi 150 mb ben onu en yeni tam pakete tıkladım 3.5 gb oldu aynı güncelleme bunların arasındaki fark ne birde emui9 ne zaman gelicek hiç bir beta videosuna karşılaşmadım
Mate 20 Lite için 15 Nisanda Dağıtılmaya Başlanıcak.

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Müşteri hizmetleri de ne söyledikleri i bilmiyorlar biri dağıtılmaya başlandı diyor diğeri 15 Nisan hangisi yalan hangisi doğru bilemiyon
Dağıtılmaya Başlandı demelerinin sebebi 'Ülkeler Bazında' 15 Nisan demelerinin sebebi 'Ülkemizde Dağıtılmaya Başlama Zamanı'

Karahan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Beta ile ilgili hiçbir video yok müşteri hizlemetleride olaya hakim olduklarını düşünmuyorum

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Beta ile ilgili hiçbir video yok müşteri hizlemetleride olaya hakim olduklarını düşünmuyorum
Şu Açıyla bakmak Lazım Yükselişe Geçmeye Çalışan Piyasayı Elinde Tutmaya Çalışan Bir şirket İos Gibi Bir işletim sistemi kurmaları uzun bir süreç 2020 -2021 de daha stabil olacağına inanıyorum Bu arada Beta ile ilgili video tabi videoda temada kendisi kurmuş buyur bakmak istersen